Platforma | Brand Advisers розробили новий бренд грузинського вина для Марком
Новий бренд грузинського вина Kvareli розробили в компанії Platforma | Brand Advisers. Це вино - власна торгівельна марка компанії Марком (виномаркети "Поляна").
Задача замовника була двоякою. З одного боку, нове вино повинне було продаватися без жодної комунікаційної підтримки, тобто бути доволі провокативним і яскравим на вигляд, з іншого - не втратити власне грузинської автентичності і особливого духу своєї батьківщини.
«Ми хотіли створити напрямок молодого грузинського вина» - коментує Роман Усенко, бренд-менеджер компанії Марком.
«Наша концепція спирається на характерний грузинський алфавіт. Кожен з 10 різновидів вина Kvareli має на етикеті Велику літеру, з котрої починається грузинська назва вина, тим самим підкреслюючи його індивідуальність». - розповідає Андрій Василенко, радник з брендінгу Platforma | Brand Advisers.
Кольорове рішення етикету дуже контрастне - світлий фон і «винні» тони - бордовий для червоних вин і зелений для білих. Графіка вирішена як малюнок пензлем.
Також був розроблений логотип для марки Kvareli, в основу якого ліг характерний для міста Кварелі архітектурний елемент - арки. Логотип і DTP підтримку здійснила компанія Different Board.
Щоб допомогти споживачеві у виборі вина акцент на етикетці зроблений саме на назві вина, а не на назві марки.
www.sostav.ua за матеріалами прес-релізу.