21 Апреля 2017 в 17:54 2577

18-й КФМР представляє ще одну команда журі – Film Craft і Branded Content & Visual Storytelling

Зустрічайте восьму команду журі 18-го КМФР, яка оцінить роботи конкурсів Film Craft і Branded Content & Visual Storytelling. У конкурсах будуть працювати професіонали з рекламної індустрії та сфери кінематографії, які не з чуток знайомі із знімальним процесом і роботою в різних візуальних жанрах. Головою журі конкурсів став Володимир Яценко, General Producer, Lime Lite Studio, Україна.

До складу журі Film Craft і Branded Content & Visual Storytelling увійшли:


  • Голова журі – Володимир Яценко, General Producer Lime Lite Studio, Україна
  • Robin Accard, Executive Producer, Partizan, Франція
  • Marton Jedlicska, Chief Creative Officer, Umbrella, Угорщина
  • Олексій Соболєв, директор і засновник VGNC, США/Україна
  • Charlie Robins, режисер Forever Pictures, Великобританія
  • Alexander Melikidze, креативний директор/партнер SWITCH Communications, Грузія
  • Demetry Vasilev, Filmmaker, nulla.tv, Болгарія 


У конкурсі Film Craft судді велику увагу будуть приділяти не стільки креативності та оригінальності творчого рішення, скільки рівню майстерності реалізації ідеї та технічній стороні проекту. Зокрема, в основі оцінки будуть якісна режисура, сценарій, кінематографія, звуковий дизайн, анімація, візуальні ефекти і інше. У конкурсі Branded Content & Visual Storytelling члени журі оцінять брендований контент для трансляцій на ТБ і в інтернеті, а також інноваційне використання інтеграції бренду в існуючий контент.


У травні оцінювати роботи в 12 конкурсах будуть професіонали з багатим міжнародним досвідом –76 членів журі з 26 країн світу. 8 складів журі очолюють кращі представники різних секторів реклами. Ознайомитися з повним списком журі 18-го КМФР можна за посиланням.


Оргкомітет КМФР нагадує: залишилися лічені дні для реєстрації конкурсних робіт на 18-ий КМФР. 28 квітня – останній термін реєстрації та оплати конкурсних робіт. Команда оргкомітету готова відповісти на будь-яке питання прямо зараз, звертайтеся: (+38 044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська. 


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,