09 Августа 2016 в 11:50 2881

Барселона чекає на молодих та найкреативніших!

Приймайте виклик GREATNESS CHALLENGE 2016! Ви вже майже в журі ADC*E у Барселоні! Потрібна лише ідея!

Вже четвертий рік Art Directors Сlub of Europe проводить ініціативу GREATNESS CHALLENGE. Молоді креатори з різних країн Європи мають шанс взяти участь у суддівстві фестивалю ADC*E Awards. Минулого року український клуб ADC*UA представляв Антон Кудінов, що виборов право поїхати до Барселони з ідеєю, яка була названа найкращою на Greatness Challenge 2015.


Для того щоб цього року поїхати в журі до Барселони, потрібно виконати наступні умови.


•             Якщо Ваш рекламний досвід менший за два роки, об’єднайтеся з кимось у креативну пару у будь-якій рекламній агенції України. Ви можете працювати в різних агенціях.

•             Придумайте разом ідею краудфандинг-кампанії, яка допоможе вам зібрати гроші на подорож до Барселони (враховуючи візу, переліт та проживання у Барселоні з 12 по 15 жовтня).

•             До 1 вересня ваша команда має надіслати опис ідеї в одному з форматів (Word; Power Point; Keynote) на електронну адресу: project@vrk.org.ua

•             8 вересня члени журі ADC*UA визначать одну пару переможців шляхом голосування. Журі перш за все оцінюватиме оригінальність ідеї. Обрана пара переможців поїде до Барселони на зібрані кошти.

•             До 6 жовтня пара переможців має зробити короткий відео-кейс - презентацію свого проекту (до 1,30 хв.), надіслати відео до ADC*E до Барселони та розпочинати збирати речі.


А потім в Барселоні…


•             13 жовтня молоді креативні пари з різних країн Європи, разом з професійним журі, визначатимуть переможців European Creativity Festival. Саме тут ви зможете провести цілий день разом з відомими  креативщиками  і послухати їхні суддівські коментарі.

•             14-15 жовтня пройде фестиваль ADC*E Awards, де ви побачите роботи переможців, візьмете участь в обговореннях  і послухаєте лекції провідних європейських майстрів реклами. Крім усього іншого,  журі ADC*E Awards оголосить імена тих, хто придумав найкращу ідею GREATNESS CHALLENGE 2016.


Час пішов! Починайте думати!


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,