22 Марта 2017 в 12:34 2783

Eduardo Marques з 180LA став Головою журі Film & Radio на 18-му КМФР

Eduardo Marques, виконавчого креативного директора 180LA із США оголошено Головою журі 18-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами суддівської команди Film & Radio.

Eduardo Marques зайняв 13 місце в рейтингу Top-30 найкреативніших людей в рекламі 2016 за версією Business Insider. Він також допоміг 180LA стати рекламним агентством № 2 в A-List за версією Ad Age і увійти до списку Creative Innovators за версією Creativity Online. Він працював над такими проектами, як «Unfairy Tales» для UNICEF, «WE RISE» для University of Phoenix, «Birdhouses» для Airbnb, Recipe Receipt для Hellmann, #SochiProblems для Airbnb, Coke Happiness Refill і Whopper Face.


У рекламному бізнесі Eduardo вже більше 21 років. За цей час він попрацював і в традиційних рекламних, і digital агентствах. На даний момент він є ECD в 180LA, де під його керівництвом агентство стало №1 в TBWA Network Worldwide з 10 нагородами Cannes Lions і 1 Grand Prix for Good на Cannes Lions 2016. Також Eduardo став найбільш нагороджуваним креативним директором за версією Cannes Report 2012. У числі його нагород – більше 200 на міжнародних рекламних фестивалях, серед яких 27 Cannes Lions, 10 London Awards, 8 D&AD Pencils, 11 Clios, 6 One Show Pencils, нагороди El Ojo, Wave, FIAP, і інші.


Eduardo також був членом журі таких міжнародних фестивалів, як One Show і Golden Drum (в ролі Голови журі), Google Creative Sandbox (Бразилія), El Sol (Іспанія), Creative Club Sao Paulo (Бразилія), Premio Abril (Бразилія), JADE (Центральна Америка), APAP (Перу) і Creative Club в Minas Gerais (Бразилія).


Команда журі Film & Radio буде анонсована пізніше. Раніше оргкомітет представив членів журі конкурсів Out Of Home і Advertising Campaigns.


За результатами суддівства всіх членів журі саме Голови кожного складу розставляють вирішальні планки прохідних балів для шорт-листа, бронзи, срібла і золота, а також визначають кращі роботи своїх конкурсів. А вже загальним рішенням Голови всіх складів виберуть Гран Прі фестивалю.


Нагадаємо, що дедлайн подачі заявок рівно через місяць – 21 квітня. Реєструйтеся на сайті фестивалю зараз. Як показує практика, учасники заповнюють конкурсні заявки в останні години перед тим, як сайт автоматично закриває реєстрацію. Рекомендуємо вам вантажити роботи вже зараз і не відкладати все на вечір 21 квітня, щоб у оргкомітету була можливість приділити вам більше часу.


З усіх питань участі у фестивалі та партнерства просимо звертатися до оргкомітету: +38 (044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська.


Робіть свою фестивальну історію!


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,