19 Июня 2017 в 16:09 1894

Eurovision зі смаком кави JACOBS

Eurovision 2017 року став для України чимось більшим, за звичайний пісенний конкурс. Мільйони українців змогли відчути себе справжніми європейцями, чий комфорт і сервіс є пріоритетом для найкращих міжнародних брендів.

Що може бути краще за запрошення на філіжанку ароматної кави - символу гостинності та приводу для дружнього знайомства? Величезна зелена чашка із уже відомим логотипом JACOBS стала не тільки неформальним символом конкурсу, а й справжнім центром тяжіння для всіх гостей Eurovision Village. Завдяки професійній роботі Havas Engage, який виступив у ролі організаційного партнера бренду, рекордні 417 тисяч людей у Києві і понад 7 тисяч у Львові відвідали затишні фан-зони популярного бренду, відгукнувшись на гасло «Україна запрошує на каву!».


Щоразу відкриваючи нові смаки і насолоджуючись якістю улюбленого продукту, гості фан-зони на Хрещатику випили майже 50 тисяч порцій кави, а внесок Львова - склав 2 670 філіжанок JACOBS. І це не дивно, адже саме кава - улюблений напій мільйонів та інтернаціональний символ усього, що любить і цінує кожен із нас.


Кава JACOBS - це вишуканий купаж традицій та інновацій, а тому поруч зі стильною і зручною кавовою зоною, тією, що налаштовує на дружні бесіди і нові знайомства, була встановлена зона віртуальної реальності, подорож по якій здійснило понад 4 500 осіб у Києві та Львові.


Кава JACOBS - універсальний пароль, що дозволяє кожному розкрити серце назустріч новим враженням. Неповторний смак творчості відчули на собі й учасники різних креативних конкурсів та змагань. Лише під час одного з таких конкурсів було створено 220 нових дизайнів знаменитої кавової чашки. А 450 цінних призів, вручених на території київської локації, стали нагородою для всіх, хто вважає ароматну каву джерелом натхнення. А хіба може бути по-іншому? Адже аромоксамит кави JACOBS творить справжні чудеса - запускає у небо пухнасті хмарки у вигляді філіжанок та сердечок. Десять тисяч брендових хмаринок прикрасили київський небосхил, а над львівським Старим містом вгору злетіли 2300 сердечок. Але на Eurovision 2017 каву можна було не тільки скуштувати, понюхати чи побачити, її можна було навіть... почути!


Виявилося, що знаменита зелена чашка JACOBS має власний голос - терменвокс, який придумав інженер Лев Термен, чиї родичі прикрасили Київ знаменитими чавунними фонтанами.


Терменвокс – єдиний у світі музичний інструмент, на якому грають не доторкаючись до нього – просто рухаючи руками у повітрі.


Протягом усього заходу безліч музикантів продемонстрували свій талант за допомогою цього загадкового і хвилюючого музичного інструменту під супровід інструментальних груп, довівши, що MUSIC MUG від JACOBS - це поклик досконалості, на який не можна не відгукнутися. Просто є речі, які варті того, аби зберігати їм вірність. І кава JACOBS одна з них!

 video
За матеріалами прес-релізу
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,