21 Февраля 2017 в 12:15 1205

Глобальна стратегія «Coca-Cola. One Brand» відтепер в Україні!

Минулого року Компанія глобально розпочала втілення стратегії One Brand (стратегія Єдиного Бренду), покликаної об’єднати портфоліо брендів Coca-Colaтм - Coca-Cola. Original taste, Coca-Cola Light, Coca-Cola Zero і Coca-Cola Life - в єдину родину.

Спостерігаючи за глобальними та українськими трендами, ми розуміємо, що споживачі приділяють все більше уваги пошуку балансу в житті та харчуванні. Саме тому Компанія Coca-Cola постійно займається інноваціями та шукає найкращі інгредієнти, щоб отримати найсмачніші освіжаючі безалкогольні напої зі збалансованим вмістом калорій. Адже напої, як невід’ємна частина щоденного раціону, мають бути різноманітними, відповідати стилю життя та різним життєвим ситуаціям.

Кожна країна світу втілює цю стратегію у свій найбільш сприятливий час, тепер цей час настав і для України.

В Україні до портфоліо брендів Coca-Colaтм входять добре знайомі «Coca-Cola. Original taste» та «Coca-Cola. Light». Компанії надзвичайно важливо, щоб споживачі мали більше вибору. Саме тому лінійка під єдиним брендом Coca-Colaтм в Україні поповнилася ще одним напоєм - «Coca-Cola. Zero».
Ви звернете увагу, що баночки та пляшки Coca-Cola тепер витримані в єдиному стилі та дизайні зі знаковим червоним диском та написом Coca-Cola. Новий дизайн упаковки та реклама підкреслюють особливості кожного окремого смаку Coca-Colaтм, що допомагає споживачам зробити усвідомлений вибір.
На полиці в супермаркеті чи у холодильнику бренди Coca-Colaтм тепер різняться лише за додатковим кольоровим забарвленням етикеток та кришечок: «Coca-Cola. Original taste» - класичним червоним, «Coca-Cola. Light» - традиційним сріблястим, «Coca-Cola. Zero» - чорним. Це дозволяє легко впізнавати та відрізняти напої один від одного. Тепер кожен шанувальник може обирати свою улюблену Coca-Colaтм.

Ольга Молчанова, Директор з маркетингу Компанії «Кока-Кола Україна» зазначає: «Ми пишаємося тим, що Coca-Cola є одним із найулюбленіших і найвідоміших брендів у світі. Але світ змінюється і разом з ним також змінюємось і ми. Наша Компанія постійно знаходиться у пошуку нових пропозицій та сучасних рішень для споживачів. Ми бачимо, що все більше українців намагаються дотримуватися здорового активного способу життя, слідкують за калорійністю свого раціону. Тож ми запускаємо в Україні улюблений напій без калорій – «Coca-Cola. Zero». Це крок до втілення нашого зобов’язання зробити низькокалорійні та безкалорійні продукти Coca-Cola доступнішими і привабливішими для всіх, покращити та урізноманітнити можливість вибору кожного. Відтепер ви можете отримувати задоволення від добре знайомого освіжаючого смаку напою з цукром чи без нього, залежно від особистих уподобань чи потреб».

Стратегія One Brand – це, безперечно, новинки у портфоліо брендів Coca-Colaтм, але унікальний смак «Coca-Cola. Original taste» залишиться незмінним!

За матеріалами прес-релізу
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,