13 Сентября 2017 в 16:30 815

Гранти на виробництво відео сюжетів «Бути 20-річним»

Проект «Відкритий медіа хаб» (Open Media Hub) оголошує конкурс на отримання грантів для зйомок відео сюжетів на тему «Бути 20-річним в Україні».

«Відкритий медіа хаб» покликаний допомогти журналістам країн Європейської політики сусідства, які створюють аудіовізуальну продукцію для телебачення та онлайн медіа, виробляти контент, про Європейський Союз та відносини України з Європейським Союзом. На сьогоднішній день ця програма працює у східному регіоні для таких країн, як Україна, Вірменія, Грузія, Молдова та у південному регіоні: Алжир, Єгипет, Лівія, Ліван, Марокко, Палестина, Йорданія, Туніс.

Крім фінансової підтримки, медіа професіонали мають змогу отримати практичні рекомендації щодо виробництва репортажів, а також щодо розповсюдження медіа матеріалів з належним рівнем якості в країнах сусідства ЄС. Метою цієї програми є забезпечення більш високого рівня обізнаності широкого загалу про заходи, передбачені Європейською політикою сусідства, та ефект від її реалізації, а також поглиблення інтересу аудиторії на національному та місцевому рівні до тем, пов’язаних з відносинами з ЄС. Проект також покликаний сприяти підвищенню якості та збільшенню обсягу аналітичних та інформативних матеріалів.

Концепція серії "Бути 20-річним"

Переходьте за посиланням та дивіться, читайте, приймайте участь!!!

До участі запрошуються:
• телеканали та онлайн ЗМІ;
• журналістські організації (наприклад, асоціації, фонди), якщо вони можуть представити зобов’язання щодо оприлюднення медіа матеріалу від відповідного медіа майданчика;
• компанії, які спеціалізуються у сфері виробництва аудіовізуальних матеріалів;
• журналісти, які діють від імені будь-якої організації з числа зазначених вище.
• журналісти - фрілансери.

За матеріалами прес-релізу
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,