29 Марта 2017 в 14:45 1614

Juan Pablo Valencia став Головою журі конкурсу OOH & Advertising Сampaigns 18-го КМФР

Кількість членів журі 18-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами зростає щодня, адже в цьому році роботи учасників оцінюватиме 8 суддівських команд. Сьогодні оргкомітет фестивалю представляє Голову журі конкурсу OOH & Advertising Сampaigns – Juan Pablo Valencia, виконавчий креативний директор Cheil Worldwide, Казахстан.

Juan Pablo Valencia, Executive Creative Director, Cheil Kazakhstan, Казахстан
Juan Pablo Valencia, Executive Creative Director, Cheil Kazakhstan, Казахстан
Juan Pablo Valencia, виконавчий креативний директор Cheil Worldwide, Казахстан.

Володар більше 200 нагород безлічі міжнародних рекламних фестивалів, в числі яких Epica Awards, Clio Healthcare, Golden Drum, AD Stars, Red Apple, KIAF, Diente, Creativity Awards, Golden Hammer, IDEA, White Square, Summit Awards, PIAF, Popok, ADCR , є найбільш нагороджуваним креативним директором Центрально-азіатського регіону. Його роботи неодноразово були опубліковані в Lurzer's Archive (15 разів за останні 10 років), за версією якого він ставав копірайтером # 9 і арт-директором # 21 в світі. Неодноразовий член журі New York Festivals, Golden Drum, AD Stars, Creativity Awards і локальних фестивалів.

Родом з Чилі, де і почав кар'єру в рекламі, пропрацювавши більше 15 років в агентствах BBDO і MRM/McCANN. Потім переїхав до Москви, де протягом трьох років працював в BBDO і Contrapunto з такими брендами, як Beeline, Procter & Gamble, Wrigley, Frito Lays. Після цього переїжджає в Казахстан в TBWA\Central Asia & Caucasus, яке під його керівництвом стає найкреативнішим агентством регіону протягом 5 років, з 2009 по 2013. У 2015 році обіймає посаду виконавчого креативного директора Cheil Worldwide Kazakhstan, яке на даний момент вже стало # 1 в рейтингу креативності регіону.

Раніше оргкомітет публікував склад журі OOH & Advertising Сampaigns і оголосив Голову журі Film & Radio. Нагадаємо, журі конкурсу OOH & Advertising Сampaigns оцінить всі види зовнішньої реклами, а також рекламні кампанії з двома і більше видами медійних та/або немедійних комунікацій.

Дедлайн подачі конкурсних заявок – 21 квітня. Реєструйтеся на сайті фестивалю зараз.

З усіх питань участі у фестивалі звертайтеся до оргкомітету: +38 (044) 490 9030 festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська.

Робіть свою фестивальну історію!
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,