20 Марта 2017 в 13:19 2488

Let`s do it Ukraine запускає рекламну кампанію #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ

У Києві та області стартувала креативна рекламна кампанія наймасштабнішого прибирання країни в рамках всеукраїнської екологічної акції Let`s do it Ukraine.

Організатори вирішили цього року привернути увагу українців соціальною рекламною кампанією з емодзі – особливою мовою ідеограм і смайлів, які широко використовуються в електронних повідомленнях та на сторінках сайтів. В рамках кампанії #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ команда LDU кидає виклик кожному, щоб зробити територію України чистою.


«Це наш заклик до боротьби зі сміттям та до участі у прибиранні. Ми – трендхантери. І завжди хочемо бути у тренді. Цього року у рекламі використовуємо емодзі. Чому? Бо вони круті! І хто в наш час не спілкується за допомогою смайлів? Хочемо подякувати креативній агенції Rain за таку чудову рекламну кампанію. Ми кидаємо виклик кожному небайдужому до екології України! І робимо це грандіозно. Цього року ми зробимо чистими 5 000 локацій по всій Україні! Тільки уявіть! Це майже одне українське місто без сміття. Територія чистоти. А розраховуємо ми на допомогу більш ніж мільйона людей. Це приблизно населення одного міста України! Ми ростемо. Збільшуємося. Мене тішить, що з кожним роком еко-відповідальних українців стає все більше і більше, а сміття в нашій країні стає все менше. 29 квітня давай зробимо це разом, Україно!», – розповіла президент організації Let`s do it Ukraine Юлія Мархель.


Організатори планують запустити флешмоб #ЧИСТА_КРАЇНА_ЧЕЛЕНЖ серед користувачів соціальних мереж: «Я приймаю виклик від @ldueco та прийду 29 квітня на прибирання в своєму місті. Кидаю виклик @(вказуєте своїх друзів) Зробимо Україну чистою разом! #Чиста_країна_челенж #LDU17». Волонтери проекту планують долучити якомога більше активних користувачів соціальних мереж.


Let’s Do It, Ukraine! – це громадська організація, частина міжнародного проекту Let’s Do It, World!, який об’єднав вже 113 країн для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. 

За матеріалами прес-релізу
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,