21 Мая 2018 в 12:23 532

Новий сезон фестивалю Ulichnaya Eda разом з Visa

14-15 квітня відбувся четвертий Kyiv Coffee Festival, що відкрив новий сезон фестивалю Ulichnaya Eda у 2018 році.

Подія зібрала 25 тисяч прихильників кави та інсайдерів індустрії, стала місцем проведення національного кавового чемпіонату, тематичних лекцій та майстер-класів. Kyiv Coffee Festival – це подія, що розпочала новий сезон заходів, які буде організовувати агенція Havas Engage для компанії Visa.


Компанія Visa, партнер фестивалю Ulichnaya Eda, представила свій стенд у рамках заходу. На ньому усі гості могли оформити безконтактну картку Visa та Ощадбанку. На стенді компанії Visa проходили майстер-класи Слави Бабича, діючого чемпіону світу із заварювання кави в джезві, та робота Данко. Вже другий рік поспіль реалізатором усіх проектів компанії Visa, в рамках фестивалю Ulichnaya Eda, виступає агенція маркетингових сервісів Havas Engage, частина міжнародної мережі HAVAS.


Влітку 2017 року компанія Visa стала офіційним партнером фестивалю Ulichnaya Eda, в 2018 вона продовжила свою співпрацю з його організаторами на весь сезон. Це надає велику кількість переваг для клієнтів та власників карток Visa: можливість купувати квитки зі знижкою 50%, проходити без черги на територію заходу, а також розраховуватися швидко і зручно в усіх точках продажу, не витрачаючи зайвий час.

 video
По материалам пресс-релиза
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,