05 Августа 2014 в 09:46 1046

Перші п’ятеро суддів номінації Digital design вже відомі

Оргкомітет Ukrainian Design: the Very Best Of представляє першу п’ятірку членів журі номінації Digital design.


Запрошуємо потенційних учасників обов’язково спробувати власні сили та подати роботи на конкурс, адже кандидати у журі пройшли ретельний відбір. Лише найдостойніші були запрошені оцінити український digital з точки зору дизайну. Нагадаємо, для digital-агенцій конкурс є джерелом бажаних балів у рейтингу креативності і майстерності – цього року Правління ВРК вперше додало його у перелік фестивалів та конкурсів рейтингу.

Список згодом доповниться ще кількома іменами, а поки що зустрічайте:

Тобіас ван Шнайдер (Tobias van Schneider), арт-директор та провідний продакт-дизайнер, Spotify (США). Тобіас ван Шнайдер - німецький дизайнер, який виріс в Австрії і в даний час живе в Нью-Йорку. Він створює нові продукти на позиції арт-директора і провідного продакт-дизайнера у Spotify. Інтереси Тобіаса – брендинг та інтерактивний дизайн, він прагне зберігати міждисциплінарний підхід до всіх своїх проектів. Має нагороди Cannes Young Lions, The Webbys, Awwwards та the FWA, а також Adobe.

Станіслав Поляков, керівник служби рекламного дизайну «Яндекса» (Росія). Станіслав починав кар’єру в московській агенції Red Keds, потім був арт-директором спецпроектів у журналі «Афіша». Зараз працює в «Яндекс» керівником служби рекламного дизайну.

Симон Могрен (Simon Mogren), Director of Design, Experience and Innovation, BBDO (США). Симон має 15-річний досвід у сфері дизайну, digital та інноваційної реклами, а також розробці продуктів. Кар’єру він розпочав у рідній Швеції, в агенціях мережі DDB, а потім працював у паризькому офісі Ogilvy. З лютого 2014 року Симон живе і працює в Нью-Йорку, займає посаду директора з дизайну, досвіду та інновацій в BBDO.   

Олександр Завацький, креативний директор,  Friends Moscow (Росія). Кар'єру в графічному дизайні почав в 2000, довгий час працював в Direct Design Visual Branding. У 2010 році разом зі своїми партнерами відкрив "компанію ідей" Boroda project, в рамках якої в 2012 році з'явилося агентство Friends Moscow. Роботи удостоєні нагород фестивалів One Show Interactive, Golden Drum, Golden Hammer, КМФР та багатьох інших. За підсумками 2013 року став 9-м у списку найбільш нагороджуваних креаторів Росії.

Девід Вейл (David Vale), арт-директор, Firstborn (США). Девід – дизайнер з Бразилії, який зараз працює в Нью-Йорку, в агенції Firstborn. У Firstborn створюють веб-сайти, мобільні додатки, платформи, розробляють айдентику. Команда вже завоювала кілька нагород Cannes Lions, Clio, а також дуже багато Webby, FWA та інших міжнародних премій.

Подати роботу на  Ukrainian Design: the Very Best Of може кожен, хто займається дизайном в Україні. Для цього реєструйтеся на сайті конкурсу, а в разі виникнення питань звертайтеся до Оргкомітету (Катерина Грабовська festival@vrk.org.ua та Ольга Підгорська project@vrk.org.ua ). Дедлайн подання робіт – 31 серпня.

Організаторами виставки-конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of є: Всеукраїнська рекламна коаліція, Молодіжне об'єднання «ВАРТО», Art Directors Club Ukraine (ADC*UA).

 
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,