26 Июня 2017 в 09:32 1710

Перші роботи «Де кіно» відображають прагнення українців до змін

Історії про людські почуття, реалії сьогодення та справжні емоції – саме ці теми здебільшого підіймають українці в своїх конкурсних роботах «Де кіно. Епізод 2».

Вже понад два місяці триває прийом робіт на фестиваль. Безумовним лідером стала номінація «Драма», яка займає 38,7% від поданих робіт.

Але актуальним і цікавим для учасників конкурсу є формат для Інтернету – «Вебізод», який складає майже 21,5% робіт. Минулого року саме в цій номінації було отримано найбільшу кількість відео. Навіть зважаючи на те, що торік «Вебізод» був представлений в Україні вперше.

Попри перевагу чуттєвих короткометражок українці не забувають і про гумор. Третє місце за кількістю поданих робіт посідає номінація «Комедія» – близько 16, 5%. Найпопулярніша тема – самоіронія. Учасники висвітлюють з комедійної точки зору залежність від соціальних мереж, мобільних телефонів та потягу до солодкого. Більшість робіт є повчальними і мають певну мораль.

Далі зі співвідношенням 13,3% посідає номінація «Фільм на мобільний телефон». Більшість робіт про студентське життя, мрії та мотивацію до дій.

Найскладніше українцям даються жахи, поки їхня частка – 10% робіт. Наразі переважають роботи про містику.

«До завершення прийому конкурсних робіт на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» залишилось менше місяця. Сьогодні ми маємо чітку тематичну тенденцію, яка властива всім номінаціям – жага до змін. Мало не в кожній роботі учасники розкривають проблематику суспільства, показують реалії та щасливе майбутнє. Багато робіт надихають до нових відкриттів, до бажання змінитися та навчитися допомагати один одному. В порівнянні з минулорічними роботами, де переважала тема війни та історії, цього року ми бачимо, що українці прагнуть змін», –коментує Світлана Павелецька, PR-директор 1+1 медіа

Прийом робіт на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» триватиме до 17 липня. Роботи приймаються у п’яти номінаціях: «Вебізод», «Фільм на мобільний телефон», «Драма», «Комедія», «Жахи». Фестиваль не обмежений шаблонами, тримає на прицілі молоді таланти, руки і голови яких не бояться камер, влучних кадрів і безсонних ночей у монтажних кімнатах.

Слідкуйте за новинами фестивалю на сайті та у Facebook.

За матеріалами прес-реліза
Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,