03 Августа 2017 в 14:57 2554

Радіо Релакс стало мережею

Радіостанцію "RELAX" тепер чути у 55 містах України, які покривають 22 передавачі. А це означає, що портфель"ТАВР-Медіа" поповнився ще однією мережею.

Зазвучавши в ефірі в січні 2013 року, легке та спокійне радіо "RELAX" дуже швидко та впевнено почало набирати кількість прихильників, ставши за два роки постійним учасником п'ятірки радіостанцій-лідерів у Києві. Поволі до київського мовлення додавались невеличкі міста, а також радіо зазвучало у Дніпрі. Проте, велика кількість слухачів, відшукуючи легку та спокійну хвилю в інтернеті, поповнювали ряди поціновувачів легкого та спокійного настрою.


Генеральний продюсер "ТАВР Медіа" Віталій Дроздов: "Легке та спокійне радіо "RELAX" є першим прецедентом на українському радіоринку, коли основним вектором позиціонування є, власне, не контент, а настрій, котрий створює продукт. В Україні ми першими використали таку маркетингову стратегію, і, як показують наші рейтинги, явно виграли!".


Успіх радіостанції мотивував менеджмент  "ТАВР Медіа" замислитись над розвитком мережі, і наразі проект успішно реалізовано. Голова правління "ТАВР Медіа" Ігор Чернишов: "На сьогодні в Україні конкуренція на ринку доволі щільна, тому, створюючи новий продукт, ми перш за все думали про те, аби дати слухачеві дещо ексклюзивне, що б можна було виміряти не лише раціонально, але й емоційно. Наш розрахунок виявився вірним, оскільки за 4 роки роботи в Києві та ще в кількох містах легке та спокійне радіо "RELAX" отримало досить високу оцінку слухача. А це означає, що сьогодні ми можемо розвивати не лише ті маркетингові стратегії, що базуються на раціональних, прикладних мотивах, але й вигравати, маючи на увазі суто емоційні цінності. Тому тепер ми впевнено починаємо мережеве мовлення".


Отже, з липня 2017 року легке та спокійне радіо "RELAX запустило 22 нових передавача, що дало змогу почати мовлення у 55 містах України.


За матеріалами прес-реліза

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,