12 Марта 2019 в 14:18 1097

Світлану Чирву призначено на посаду регіонального менеджера компанії Visa в Україні та Молдові

Сьогодні Visa оголосила, що Світлану Чирву було призначено регіональним менеджером компанії Visa в Україні та Молдові. Світлана розпочала виконання своїх обов’язків в компанії 11 березня 2019 року.

На цій посаді пані Чирва керуватиме розвитком електронних платежів Visa в Україні та Молдові, відповідатиме за розширення присутності компанії на цих ринках та посилення ціннісної пропозиції Visa для банків, рітейлу та держателів карток Visa.


“Україна – ключовий ринок для компанії Visa. Я впевнена, що Світлана зможе вивести бізнес-показники компанії на новий рівень, що повністю відповідатиме важливості регіону СНД та Південно-Східної Європи та тим зусиллям, які Visa вкладає у розвиток індустрії електронних платежів в регіоні”, - зазначила Віра Платонова, старший віце-президенті директор регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, країнах СНД та Південно-Східної Європи. “Призначення Світлани на посаду відбулося в дуже цікавий час, коли ми більше ніж будь-коли пропонуємо ринку новітні технології та розширюємо спектр послуг, аби забезпечити щонайкращий користувацький платіжний досвід з Visa. Вражаючий досвід Світлани на керівних посадах у компаніях, набутий у різних ринкових сферах, дозволить нам подивитися свіжим поглядом на індустрію платежів. Ми певні, що цей досвід піде на користь не тільки компанії Visa, але і нашим партнерам та держателям карток Visa”.


Світлана Чирва має більш ніж 20 років професійного досвіду у різних сферах, включаючи FMCG, страхування та банківську справу. На попередній посаді у компанії «Смарт Холдинг» Світлана відповідала за формування стратегії розвитку роздрібного банківського бізнесу. Раніше вона працювала радником голови правління страхової компанії «Оранта» та заступником голови правління з питань споживчого кредитування у «Дельта Банку».


«Я рада приєднатися до команди Visa у регіоні СНД та Південно-Східної Європи у якості регіонального менеджера в Україні та Молдові та з нетерпінням чекаю на можливість впровадити ще більше інноваційних платіжних рішень та переваг для наших клієнтів та партнерів. Наша основна мета - посилення присутності Visa на ринку і формування майбутнього електронних платежів», - зазначила пані Чирва. 


За матеріалами прес-релізу

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,