23 Августа 2018 в 11:20 1121

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує команду журі Graphic Design

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує журі номінації Graphic Design. Серед членів журі виключно закордонні експерти, що визнані світом за свої сміливі рішення, нестандартний підхід та професіоналізм.

Знайомтеся з командою суддів номінації Graphic Design:


  • Mark Kingsley, Creative Lead, Malcontent, США
  • Silvar Laasik, креативний директор Zavod BBDO, Естонія
  • Aaron Padin, Head of Art & Design, J. Walter Thompson New York, США
  • Fangchi Gato, арт-директор WEDNESDAY, США
  • Mike Collinge, старший дизайнер Bold Scandinavia, Данія
  • Chris Trivizas, креативний директор Chris Trivizas studio, Греція
  • Lauri Toikka, співзасновник Schick Toikka type foundry, Німеччина


Graphic Design – одна з найпопулярніших номінацій Ukrainian Design: The Very Best Of. Номінація пропонує найбільш різноманітні підномінації, серед яких: фірмовий стиль, дизайн упаковки, календарів, книг, інфографіки, листівок і брошур, принти, концептуальний дизайн та багато інших.


У конкурсантів також є можливість безкоштовно подати роботи у підномінацію «студентський дизайн» за умови надання копії студентського або будь-якого іншого документу, що підтверджує статус студента. Студентський дизайн оцінюватиметься окремо.


Слідкуйте за оновленнями, адже найближчим часом будуть опубліковані суддівські команди Industrial Design, Environmental Design, TV/Promo & Film Motion та Digital Design.  


Варто нагадати, що Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019 з коефіцієнтом – 1.


Дедлайн прийому конкурсних робіт – 31 серпня.


Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 відбудеться на платформі тижня креативності Ukrainian Creative Week, що об'єднує три провідні національні конкурси – Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards.


Ukrainian Creative Week пройде з 23 по 26 жовтня на ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова 1, павільйон №13.


Сайт конкурсу design-awards.com.ua відкритий для реєстрації робіт, а оргкомітет готовий допомогти у разі виникнення запитань (Катерина Грабовська – festival@vrk.org.ua, Юлія Смійчик – contest@vrk.org.ua).


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,