13 Сентября 2017 в 13:32 3836

Українські креатори серед суддів ADC*E Awards 2017

Клуб Арт-директорів Європи оголосив журі 26 церемонії ADC*E Awards: Champions League of Creativity. Серед них українські креатори: Віктор Шкурба, Владислава Денис, Ольга Шевченко та Анже Йереб.

Церемонія нагородження ADC*E 2017 року відбудеться 11 листопада в Disseny Hub Barcelona у рамках 4 Європейського Фестивалю Креативності.  


Українці, що стали суддями міжнародного конкурсу ADC*E Awards:

  • Віктор Шкурба, креативний директор ISD Group, в команді журі Interactive & Mobile;
  • Владислава Денис, креативний директор Сheil, судитиме роботи в категорії Integration та Innovation;
  • Ольга Шевченко, креативний директор Vintage, в команді суддів Design & Craft;
  • Анже Йереб, регіональний виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & Central Asia, оцінюватиме роботи в номінації Promotions & New Media.


Цього року, суддівство ADCE Awards буде під контролем нового президента ADC*E - Ami Hasan. Свій перший рік у якості президента він прокоментував: «В умовах все більш конкурентного ділового клімату, агентства перебувають під величезним тиском, щоб забезпечувати клієнтам потужний творчий матеріал. У мій перший рік президентства, я прошу європейських креаторів продемонструвати всю цінність і велич свого таланту. Ми знаємо, що такі роботи є. Давайте покажемо їх світові!».


Ami Hasan підкреслює різносторонність та професіоналізм команд журі: «При відборі команди суддів, акцент робився на попередніх переможців та тих, хто являється лідером думок зараз. Судді абсолютно різних національностей. Присутні представники країн всієї Європи, а також країн від Ісландії до Кіпру, від Фінляндії  до Португалії. Ні одна інша нагорода в світі не збирає таку кількість експертів різного спектру: як незалежних, так і мережевих агентств. Ми вражені такою величчю талантів Європи. ADCE Awards має намір ці таланти “відсвяткувати”».


Зустрічайте голів суддівських команд на чолі з Ami Hasan :

• Film & Radio: Chacho Puebla, Chief Creative Officer at LOLA MullenLowe (Іспанія)

• Print & Outdoor: Dorte Spengler-Ahrens, Chief Creative Officer at Jung von Matt/SAGA (Німеччина)

• Interactive & Mobile: Lotta Marlind, Creative Director & Partner at Garbergs (Швеція)

• Design & Craft: Muggie Ramadani, Creative Director & Partner, Bold Scandanavia (Данія)

• Promotions & New Media: Susana Albuquerque, Creative Director at Uzina Lisboa (Португалія)

• Integration & Innovation: Steve Vranakis, Executive Creative Director, Google Creative Lab (Великобританія)


В цілому, для суддівства було обрано 62 креатори та дизайнери серед 22 європейських країн. У листопаді журі зустрінуться, аби обрати кращі креативні роботи з усієї Європи. Нагороджені бронзою, сріблом та золотом роботи в кожній категорії, а також загальний гран-прі конкурсу буде оголошений на ADC*E Awards Gala, 11 листопада. Повний список переможців буде доступним на сайті ADC*E.


ADC*E Awards відкрита для творчих робіт, які вже були нагороджені на European show, забезпечуючи вибір серед тих, чиї роботи вже були визнанні найкращими. До участі запрошуються агентства та фізичні особи з усієї Європи. Роботи будуть оцінюватися найкращими креативними професіоналами Європи.


Подати роботу: http://adce.submit.to


Дедлайн подачі робіт - 6 жовтня.


Більше інформації про подачу робіт, правила та умови участі: http://www.adceurope.org/awards/rules


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,