17 Февраля 2017 в 08:57 1718

Вісімнадцятий КМФР – роби СВОЮ фестивальну історію!

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами відзначає своє повноліття і в 18-й раз оголошує про старт прийому конкурсних робіт.

18-й КМФР триватиме два дні – 25-26 травня і пройде в ВДНГ Національному комплексі «Експоцентр України», Київ.


Крім традиційних 12-ти рекламних конкурсів, що охоплюють всі сфери рекламно-маркетингових комунікацій в своїх більш ніж 150-ти номінаціях, а також конференції Best Marketing Practices, організатор фестивалю – Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) – готує і ще один, зовсім "не традиційний "пункт фестивальної програми. У травні 2017 ВРК відзначає своє 20-річчя і, звичайно, краще майданчика, ніж КМФР для свята, присвяченого цій даті, годі й шукати.


Конкурсні роботи учасників 18-го КМФР будуть оцінювати 8 складів журі, до яких входять досвідчені професіонали з усього світу. За підсумком суддівства кожна конкурсна робота отримає незалежну оцінку від кожного члена журі, а потім і фінальний середній бал. Даний бал допоможе учасникам об'єктивно оцінити свою роботу, порівняти її з роботами колег-конкурентів, а також оцінити свої шанси в подальших рекламних фестивалях.


Крім того, КМФР продовжить виступати місцем і часом для діалогу між агентствами і клієнтами. На фестивалі працює Індустріальне журі, до якого увійдуть маркетинг-директори компаній-рекламодавців.


Завершить 18-й КМФР Церемонія нагородження переможців, на якій, крім переможців фестивалю, будуть оголошені «Найкреативніші агентства» серед креативних, брендингових, діджитал і агентств маркетингових сервісів. (А може, якщо пощастить, то і медіа агентств).


Фестиваль входить в Рейтинг креативності та майстерності України сезону 2016/2017 з коефіцієнтом два (k=2).


Дедлайн подачі конкурсних робіт – 21 квітень 2017.


Всі подробиці про конкурси, правила участі – дивіться на сайті www.kiaf.com.ua


Питання оргкомітету можна поставити поштою festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська або за телефоном +38 (044) 490 90 30. 


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,