09 Июня 2017 в 15:06 1476

Всеукраїнська рекламна коаліція представляє календар 15 фестивалів, бали яких зараховуються до рейтингу Creativity & Craft сезону 2017/2018

Рекламно-комунікаційний ринок України починає новий креативний сезон.

В цьому році у зв'язку з неприйнятним рішенням оргкомітету фестиваля Golden Drum щодо українського представника в журі (було проігноровано рекомендації Art Directors Club of Ukraine без роз'яснень), ВРК виключила цей фестиваль з рейтингу, і тому кількість професійних змагань зменшилась до 15.


Змін щодо коефіцієнтів фестивалів в рейтингу в порівнянні з минулим роком не відбулося. ВРК планує з часом розширити перелік фестивалів за рахунок відомих і престижних рекламних конкурсів на кшталт D&AD, OneShow, Clio та ін. Але відбудеться це не раніше, коли українські агенції почнуть впевнено себе відчувати на міжнародному рівні, що продемонструють їхні перемоги на вже присутніх в рейтингу фестивалях Epica, ADC*E, Cannes Lions...

Festivals / Awards Index
1 The FWA k=5
2 Cannes Lions k=20
3 AD BLACK SEA k=3
4 UCW: ADC*UA k=1,5
5 UCW: KAKADU k=1,0
6 UCW: Ukrainian Design: The Very Best Of k=1
7 Red Dot k=7
8 ADC*E k=10
9 Epica Awards k=10
10 Eurobest k=7
11 WOW DONE AWARDS k=1,5
12 Webby Awards k=5
13 White Square k=1,5
14 European Design Awards k=5
15 KIAF k=2

Цьогорічний календар інтерактивний, він розроблений у форматі інфографіки та інтерактивного сайту, на якому найближчим часом з’явиться можливість додавати заходи (а точніше їх дедлайни) собі в робочий календар та завжди бути в курсі подій. Цей незамінний інструмент для роботи кожного креатора був розроблений командою Ebola Communications. Всі функції календаря будуть доступні найближчими днями, слідкуйте за анонсами.


Календар фестивалів доступний вже зараз за посиланням: http://getawards.vrk.org.ua/


Нагадуємо, що для рейтингу Creativity & Craft встановлюється загальний список фестивалів і конкурсів, що не залежить від спеціалізації агентств або фестивалів.


Бали за нагороди, коефіцієнти фестивалів і конкурсів також уніфікуються. Однак самі сезонні рейтинги розділені за спеціалізаціями – для рекламних агентств, digital, агентств маркетингових сервісів, брендингових агентств і дизайн студій, медіа агентств.


Також повідомляємо, що фестиваль Ad Black Sea 2017 вже готовий приймати конкурсні роботи (його коефіцієнт у рейтингу – 3).


Бажаємо учасникам ринку успішних проектів, які дозволять отримати найвищі нагороди індустрії!


sostav.ua

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,