16 Февраля 2017 в 16:02 1183

“Жителі” - збери всіх сусідів разом

Рік тому київські розробники Роман Дунін і Сергій Сергійчук запустили безкоштовну онлайн-платформу «Жителі», яка дозволяє сусідам спілкуватися, об'єднуватися і швидко вирішувати комунальні питання.

Мета проекту – допомогти небайдужим та активним українцям об'єднатися і створити комфортні умови життя в кожному будинку і місті, а отже – у всій країні. 

 video

Сергій Сергійчук вважає, що починати жити по-європейськи можна і потрібно вже сьогодні: «Чим більше сусіди будуть спілкуватися один з одним, тим більше хороших речей відбудеться навколо. Ваш будинок, під'їзд і двір можуть бути такими, як Ви хочете. Тепер за допомогою Жителів Ви знайдете однодумців у Вашому домі і зможете почати змінювати світ на краще вже сьогодні. Вирішуйте організаційні питання, не виходячи з власної квартири. Країна починається з Вашого будинку.».


Користуватися платформою «Жителі» дуже просто: витративши всього 2 хвилини на реєстрацію, ви отримуєте доступ до товариства мешканців власного будинку, де відразу бачить всіх зареєстрованих cусідів. У спільноті можна познайомитися з сусідами, обговорити актуальні питання, провести збори, вирішити комунальні проблеми і при бажанні знайти лідерів для створення ОСББ.


Можливості сервісу дозволяють приєднатися до таких спільнот району як дитячі садки, школи, лікарні та ЖЕКи. У спільнотах можна створювати обговорення, додавати новини та опитування для мешканців, ділитися враженнями та досвідом з іншими сусідами.


Зараз на платформі активно звітуються новостворені ОСББ, користувачі обговорюють комунальні питання, створюють опитування, діляться фотографіями платіжок і дають поради по сортуванню відходів.

У “Жителів” також є додаток для смартфонів на Android, що дозволяє комунікувати з сусідами у будь-якому місці, де є підключення до інтернету. Творці не зупиняються на досягнутому і постійно працюють над вдосконаленням платформи.


Проявляй ініціативу! Зроби життя в своєму будинку кращим!


Почни зараз – ?https://zyteli.com

Присоединяйтесь к нашему каналу в Telegram.
 
,