Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 завершує оголошення суддівських команд

Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 розкриває імена членів журі суддівських команд у номінаціях TV/Promo & Film Motion Graphics та Industrial Design. Серед членів команд журі вже визнані на міжнародній арені фахівці, які як ніхто інший знають, хто гідний перемоги.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 11 Сен 2018 в 17:42

Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено до 12 вересня

За багаточисельними проханнями, оргкомітет вирішив продовжити дедлайн конкурсу до 12 вересня. Ті, хто не встиг оформити або завантажити свої кейси на Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, мають іще 5 додаткових днів, аби це зробити.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 07 Сен 2018 в 14:22

Встигни подати роботу на Ukrainian Design: The Very Best Of 2018

Оргкомітет Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 наполегливо рекомендує поспішити із подачею робіт на оцінку лідерам думок з усього світу, адже дедлайн вже 7 вересня!

 Ukrainian Design: The Very Best Of 03 Сен 2018 в 13:51

Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено

Увага! Гарна новина! Дедлайн Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 продовжено до 7 вересня! Не впустіть шанс подати роботи на оцінку міжнародних лідерів думок, заробити визнання знайомих та конкурентів, а також заявити про себе.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 31 Авг 2018 в 13:23

Зустрічайте журі Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 номінації Digital Design

Сьомий національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголосив імена суддівського складу номінації Digital Design. До складу команди увійшло 7 міжнародних експертів, які будуть обирати кращих з найкращих. Не втратьте можливості отримати почесну нагороду від визнаних світом фахівців.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 31 Авг 2018 в 11:46

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 представляє команду суддів у номінації Environmental Design

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 анонсує команду суддів у номінації Environmental Design. Команда журі, яка складається з визнаних експертів на міжнародному рівні, буде оцінювати роботи українських учасників у 7 підномінаціях.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 30 Авг 2018 в 08:57

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує команду журі Graphic Design

Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 оголошує журі номінації Graphic Design. Серед членів журі виключно закордонні експерти, що визнані світом за свої сміливі рішення, нестандартний підхід та професіоналізм.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 23 Авг 2018 в 11:20

Дістатися зірок дизайну: історія Ольги Ужикової

Продовжується прийом робіт на конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, що популяризує український дизайн на міжнародній арені та допомагає молодим талантам заявити про себе на ринку. Переможець конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, продуктовий дизайнер Ольга Ужикова, розказала свою історію успіху.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 16 Авг 2018 в 14:52

Стартує Ukrainian Creative Week 2018

Тиждень креативності Ukrainian Creative Week, що відбудеться 23 – 26 жовтня, відкриває прийом робіт на Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, KAKADU Awards 2018 і ADC*UA Awards 2018.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 25 Июл 2018 в 14:06

Як пройшов Ukrainian Creative Week

З 24 по 26 жовтня у галереї Арт-ПРИЧАЛ, за адресою м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2 пройшов тиждень креативності Ukrainian Creative Week.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 09 Ноя 2017 в 15:00

СТБ получил 6 наград в конкурсе Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

25 октября ежегодный Национальный конкурс дизайна Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 в шестой раз объявил победителей.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 27 Окт 2017 в 15:48

Восемь наград для 1+1 медиа на конкурсе Ukrainian Design: The Very Best of

25 октября, конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2017, который состоялся в рамках недели креативности Ukrainian Creative Week, объявил победителей.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 26 Окт 2017 в 14:04

Победители Ukrainian Design: The Very Best Of 2017

Национальный конкурс дизайна Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 в шестой раз объявил победителей.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 25 Окт 2017 в 19:48

Ukrainian Creative Week розпочато

Експозиція робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 вже відкрита і чекає на відвідувачів, спікери вже готові ділитись знаннями, результати трьох національних конкурсів ADC*UA Awards 2017, Kakadu Awards 2017 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 уже відомі оргкомітету, а отже, розпочинаємо!

 Ukrainian Design: The Very Best Of 24 Окт 2017 в 12:07

Дизайн сьогодні та орієнтири для майбутнього розвитку дизайнера на Ukrainian Creative Week

На третій день тижня креативності Ukrainian Creative Week, 26 жовтня, на слухачів чекає не менш цікаве, ніж у попередні дні, продовження семінарської програми. Платформа UCW створена задля розвитку та підтримки молодих українських талантів, яким необхідні профільні знання від лідерів національного ринку, аби знати специфіку роботи, дізнатись, з якими труднощами їм доведеться зіштовхнутись.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 20 Окт 2017 в 13:18

На другому дні Ukrainian Creative Week можна здобути успіх в кубі

Другий день тижня креативності Ukrainian Creative Week, окрім насиченої семінарської програми, включить в себе оголошення переможців одразу трьох конкурсів: Ukrainian Design:The Very Best Of 2017, Kakadu Awards 2017 та АDC*UA Awards 2017. Чекаємо Вас на церемонії, адже є вірогідність, що саме ваша робота стане трикратним переможцем та здобуде успіх в кубі!

 Ukrainian Design: The Very Best Of 18 Окт 2017 в 08:55

Чим здивує перший день семінарської програми Ukrainian Creative Week

Тиждень креативності, що відбудеться на АртПРИЧАЛІ з 24 по 26 жовтня зібрав лідерів рекламно-комунікаційного ринку України на одній платформі, щоб молоді спеціалісти вчились на їх злетах і падіннях, дізнавались нову інформацію зі своєї спеціалізації та переймали досвід найталановитіших.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 13 Окт 2017 в 16:09

Досить теорії! Зустрічайте семінарську програму Ukrainian Creative Week

З 24 по 26 жовтня пройде тиждень креативності Ukrainian Creative Week на АртПРИЧАЛІ, за адресою Набережно-Хрещатицька, причал №2.

 Ukrainian Design: The Very Best Of 11 Окт 2017 в 10:52

Главные новости
18 Сен
Почему Z все еще нуждается в контроле?

В 9 утра в уборной отеля плакала горничная лет двадцати. Вторая девушка в такой же униформе бодро чистила зубы в такт музыке в беспроводных наушниках. Третья – чекинилась в Инстаграме. Часом раньше я наблюдала за неформальной планеркой на бордюрах младшего персонала кухни-ресторана.

18 Сен
Volkswagen и PHD будут собирать данные о потенциальных покупателях авто

Агентство PHD Worldwide, входящее в Omnicom Media Group, запустило бизнес-подразделение Engine. Четыре региональных офиса будут работать в интересах Volkswagen, обеспечивая бренд комплексными решениями в programmatic.

16 Сен
IKEA пересняла знаменитую рекламу с лампой

Как за 16 лет поменялись ориентиры компании.

14 Сен
Ukrainian Creative Week переносить дедлайни ADC*UA Awards та KAKADU Awards

Гарні новини для тих, хто любить відкладати все на останній момент – Ukrainian Creative Week, у рамках якого відбуваються конкурси ADC*UA Awards 2018 та KAKADU Awards 2018, переносить дедлайн до 21 вересня. Використайте цей час із користю для своєї креативної команди.

14 Сен
Stella Artois сравнил пивной бокал с технологическими новинками

Stella Artois бросила все силы на то, чтобы сдержать компанию Apple, которая так стремительно ворвалась во все таблоиды еще вчера и продолжает находится в ТОПе многих новостных лент.

Колонки
18 Сен
Почему Z все еще нуждается в контроле?

В 9 утра в уборной отеля плакала горничная лет двадцати. Вторая девушка в такой же униформе бодро чистила зубы в такт музыке в беспроводных наушниках. Третья – чекинилась в Инстаграме. Часом раньше я наблюдала за неформальной планеркой на бордюрах младшего персонала кухни-ресторана.

18 Сен
Storyliving как новый тренд и причем тут AR-технологии

Популярность AR/VR проектов в мире диктует свои правила для Украины. Чтобы лучше понять, чего ожидать от AR/VR в ближайшее время, Юлия Третяк, Innovations Manager Posterscope Ukraine, коммуникационного агентства по Out-of-Home рекламе, побеседовала с ведущим профессионалом отрасли – Дарьей Федько, CEO&Founder WeAR Studio.

14 Сен
Что собой представляет медиаплан в digital и почему не стоит бояться задавать вопросы

Итак, вы проанализировали бриф, конкурентов и целевую аудиторию (ЦА), определились с релевантными ресурсами. На очереди – оформление предложения по размещению рекламы в Интернете в медиаплан (МП). Что это за документ и каково его must have содержание, – делится Марина Захарова, Digital Head Havas Media Ukraine.

07 Сен
Александра Стельмахова: Top-of-mind комьюнити с прессой без рисков и конфликтов

О том, как современное мышление меняет рынок медиа с целью автоматизации, что нужно пиарщикам от журналистов и как подружить за 6 месяцев более 1500 профессионалов, специально для Sostav.ua рассказала маркетинг-директор, со-основатель IT-проекта Deadline.com.ua Александра Стельмахова.

05 Сен
Секунды в обмен на жизнь бренда: 4 аспекта времени в диджитал-стратегии

Время – негласная «валюта» брендов в медиа. Мы живем в эпоху удобства, когда информация доступна круглосуточно, запросы удовлетворяются мгновенно, а сообщения персонализированы. Терпение покупателя рекордно низкое, а скорость становится важнее, чем когда-либо.

Популярное
18 Сен
Почему Z все еще нуждается в контроле?

В 9 утра в уборной отеля плакала горничная лет двадцати. Вторая девушка в такой же униформе бодро чистила зубы в такт музыке в беспроводных наушниках. Третья – чекинилась в Инстаграме. Часом раньше я наблюдала за неформальной планеркой на бордюрах младшего персонала кухни-ресторана.

18 Сен
Volkswagen и PHD будут собирать данные о потенциальных покупателях авто

Агентство PHD Worldwide, входящее в Omnicom Media Group, запустило бизнес-подразделение Engine. Четыре региональных офиса будут работать в интересах Volkswagen, обеспечивая бренд комплексными решениями в programmatic.

16 Сен
IKEA пересняла знаменитую рекламу с лампой

Как за 16 лет поменялись ориентиры компании.

14 Сен
Ukrainian Creative Week переносить дедлайни ADC*UA Awards та KAKADU Awards

Гарні новини для тих, хто любить відкладати все на останній момент – Ukrainian Creative Week, у рамках якого відбуваються конкурси ADC*UA Awards 2018 та KAKADU Awards 2018, переносить дедлайн до 21 вересня. Використайте цей час із користю для своєї креативної команди.

14 Сен
Stella Artois сравнил пивной бокал с технологическими новинками

Stella Artois бросила все силы на то, чтобы сдержать компанию Apple, которая так стремительно ворвалась во все таблоиды еще вчера и продолжает находится в ТОПе многих новостных лент.

,