Високе мистецтво у Вашій туалетній кімнаті

Ексклюзивний дизайн «Snow Panda LUXURY» від THINKMcCANN

Комментарии
Високе мистецтво у Вашій туалетній кімнаті

Агенція THINKMcCANN створила упаковку нової лакшері-лінійки туалетного паперу «Snow Panda LUXURY» (Global ABC Україна ), яка вигідно вирізняється на полицях, що рясніють різноманітними пропозиціями. Щоб домогтися такого ефекту і дистанціюватися від конкурентів з тривіальними упаковками, було вирішено створити унікальний дизайн для категорії.

Перед агенцією стояло серйозне, але цікаве завдання: зберегти під час розробки упаковки для 3-х СКЮ «Snow Panda LUXURY» наступництво основної лінійки середнього цінового сегмента і одночасно передати преміальність продукту, орієнтованого на забезпеченішого споживача.

Розробляючи новий дизайн, агенція вирішила доповнити вже знайомий образ ніжного ведмежати незвичайними для упаковок патернами - мозаїкою з парку Гауді, абстракцією в стилі різнокольорових вітражів та орієнтальним орнаментом.

Продукт з ніжною назвою, що викликає легку розчулену посмішку, якнайкраще відповідає очікуванням найвибагливіших покупців - від ціни до привабливого дизайну упаковки, котру вперше можна назвати витвором мистецтва в категорії туалетного паперу.
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода