Де не варто народжуватись: Україна — гірша, ніж Сирія

Наша держава увійшла до трійки країн, які є найгіршими для життя дитини

Комментарии
Де не варто народжуватись: Україна - гірша, ніж Сирія

Фото: mukachevo.netНаша держава увійшла до трійки країн, які є найгіршими для життя дитини

Згідно з рейтингом компанії Economist Intelligence Unit, з 80 країн світу найгіршими для життя дитини, яка народиться цього року, стануть Нігерія, Кенія і Україна, а найкращими - Швейцарія, Австралія і Норвегія.

Компанія Economist Intelligence Unit (EIU) створила рейтинг з 80 країн світу, у яких найкраще житиметься дитині, яка народиться цього року.

Аналітики EIU розглянули 11 факторів, які впливають на рівень життя у державі, зокрема, стан економіки, розвиток медицини, політичні свободи і дані з економічних прогнозів до 2030 року. Також до уваги взяли рівноправ'я жінок і чоловіків, рівень безробіття, рівень злочинності і клімат.

З 80 країн найгіршими для життя людини, яка народиться цього року, стали Нігерія, Кенія і Україна, яка знаходиться на 78-му місці.

Сирія, де два роки триває військовий конфлікт, посіла 73 місце, а Росія - 72 місце.

До п'ятірки найгірших також увійшли Бангладеш і Ангола.


Країни, найкращі (синій) і найгірші (червоний) для життя дитини. Зображення: washingtonpost.com

У звіті EIU заявили, що найгірші для народження країни об'єднує бідність, обмеження свобод, політичний тиск і насильство.

Щодо України дослідники зазначили, що до одного з найнижчих місць у рейтингу її призвели загострення економічної нерівності, корупція і неефективність влади.

Найкращими для життя у найближчому майбутньому організація назвала Швейцарію (1 місце), Австралію і Норвегію.


Також до п'ятірки лідерів увійшли Швеція і Данія. США і Німеччина, одні з найпотужніших економік світу, поділили між собою 16 місце.

Китай, який став другим після США за кількістю мільярдерів, посів 49 місце.

Аналітики дійшли висновку, що найкраще майбутнє пропонують невеликі, мирні країни з ліберальною демократією.

Організація зазначила, що рівень ВВП на душу населення лише на 75% впливає на задоволення життям громадян країни.За матеріалами http://ipress.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода