1+1 media анонсує масштабну інформаційну кампанію з популяризації вакцинації проти COVID-19

На інформаційних майданчиках медіахолдингу стартує кампанія «Вакцинуйся. Разом ми сильніші»

Коментарі 2713

У жовтні 1+1 media анонсує серію комплексних комунікацій з глядачами та користувачами інформаційних ресурсів холдингу, що стосується важливості вакцинації проти COVID-19. Зокрема, на власних телеканалах групи –  1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН та 1+1 International, на онлайн-ресурсах ТСН.ua, UNIAN.net, Главред, а також у соціальних мережах проєктів 1+1 media, що сумарно нараховують понад 20 млн читачів, стартує кампанія «Вакцинуйся. Разом ми сильніші».

Кампанія включатиме в себе тематичні ролики із залученням зірок «плюсів», які транслюватимуться в ефірі усіх телеканалів групи, регулярні публікації на підтримку теми, а також продовження інформування про необхідність вакцинації населення через найпопулярніші телевізійні майданчики – у випусках ТСН, «Сніданок з 1+1», «Твій день», «Право на владу», «Танці з зірками» тощо.

«Потрібно комунікувати з глядачами на теми, які мають високий ступінь важливості в суспільстві. На «плюсах» ми ніколи не стояли осторонь важливих етапів у житті країни і виклик коронавірусом – це теж та тема, де наша підтримка як одного з найпотужніших інформаційних майданчиків є необхідною. Ще з початку пандемії ми реалізовуємо ряд активностей, які націлені на інформування населення щодо COVID-19. Ми одними з перших запустили процес вакцинації колективу мобільними бригадами, отримавши хороші результати, а зараз реалізовуємо проєкт безстрокової вакцинації для працівників. Нині, коли вся країна потребує колективного імунітету і на терезах життя та здоров’я багатьох людей – ми анонсуємо власну масштабну інформаційну кампанію, аби донести до мільйонів, що вакцинація робить нас сильнішими. Завдяки прикладу наших зірок, наших працівників та однодумців, ми впевнені, що зробимо багато корисних кроків на шляху до протидії цій глобальній проблемі», – прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Окрім інформаційної кампанії, яка покликана стимулювати населення вакцинуватися, 1+1 media підтримує урядову програму протидії коронавірусу, транслюючи на каналах групи ролики про вакцинацію. Крім цього, 1+1 media проводить велику кількість заходів з популяризації вакцинації проти COVID-19 у межах колективу. Також для працівників компанії та родичів колег було проведено дві хвилі вакцинації в офісі. Нині компанія надає можливість вакцинуватися в партнерській клініці.

У понеділок, 18 жовтня, на телеканалах групи 1+1 media стартувала власна соціальна кампанія «Вакцинуйся. Разом ми сильніші». Зокрема, в ефірі каналів з’явився тематичний логотип (у форматі ID Logo та Screen Logo) зі слоганом кампанії, який додатково інтегрований у прямоефірні проєкти 1+1 «ТСН» та «Сніданок з 1+1».

Також зірки «плюсів» – ведучі Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Єгор Гордєєв, Марічка Падалко, Руслана Писанка, Ірина Ванникова та Олександр Попов знялися у тематичній соціальній рекламі, де йдеться про необхідність вакцинації та захисту себе і своїх близьких від коронавірусу. Таких роликів, у які будуть залучені зірки 1+1 media, буде декілька.

 video

Символ кампанії – адаптований знак «плюс», що є головним елементом айдентики групи, який складається із двох різнокольорових пластирів-сердець. Такий символізм, розповідають у холдингу, пов’язаний з необхідністю вводити дві дози вакцини.

Головна мета кампанії – допомогти суспільству зрозуміти важливість вакцинації проти COVID-19 для здобуття колективного імунітету та для здоров’я і добробуту кожного громадянина. Адже чим більше людей доєднаються до цього процесу – тим сильнішою буде вся країна у боротьбі з пандемією.

Нагадуємо, що окрім інформаційної кампанії, яка покликана стимулювати населення вакцинуватися, 1+1 media проводить велику кількість заходів з популяризації вакцинації проти COVID-19 у межах колективу. Також для працівників компанії та родичів колег було проведено дві хвилі вакцинації в офісі. Нині компанія надає можливість вакцинуватися в партнерській клініці. Крім цього, щепитися вакциною від Pfizer можуть усі відвідувачі прямоефірного шоу «Танці з зірками».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода