1+1 запустив серію соціальних роликів з зірками каналу про коронавірус

Канал «1+1» запустив серію соціальних роликів з закликом бути відповідальними та подбати про близьких у надзвичайних умовах поширення епідемії коронавірусу. У них знялися популярні ведучі каналу - Дмитро Комаров, Наталія Мосейчук, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір та Єгор Гордєєв.

Комментарии 2273

Основний слоган роликів «Подбай про себе та близьких». Також на підтримку ініціативи канал «1+1» запустив відповідний хештег #БудьВідповідальним. 

Ведуча ТСН та ток-шоу «Право на владу» Наталія Мосейчук на відео дає пораду: за перших ознак респіраторного захворювання не ігнорувати проблему і одразу телефонувати сімейному лікарю. «Не будьте легковажними, бережіть себе та Україну!», - говорить ведуча. 

Ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров закликає українців у період карантину знаходитися вдома, адже життя важливіше за будь-які невідкладні справи. «Зараз вихід на вулиці міста - це великий ризик для вас та оточуючих», - наголошує телеведучий. 

Крім того, ведуча «Світського життя» Катерина Осадча закликає проявити турботу про літніх людей, які знаходяться у найбільшій групі ризику зараження вірусом.

А ведучі «Сніданку з 1+1» радять утриматися від обіймів та нагадують про важливість регулярного миття рук та їх дезінфекції. Людмила Барбір звертається до глядачів з проханням дотримуватися рекомендацій лікарів:  «Давайте діяти на випередження, щоб не допустити масового поширення вірусу в Україні!».

 Руслан Сеничкин и Людмила Барбир напоминают о важности мытья рук
 Егор Гордеев и Неля Шовкопляс советуют воздержаться от объятий и рукопожатий
 Екатерина Осадчая: Позаботьтесь о безопасности пожилых людей
 Наталья Мосейчук: Наше здоровье — наша ответственность
 Дмитрий Комаров: Жизнь важнее любых неотложных дел

Група 1+1 media, як соціально відповідальний медіахолдинг, підтримує запровадження карантину в Україні та вживає усіх необхідних заходів як для співробітників, так і для глядачів, аби попередити масове поширення хвороби. Зокрема, команда ТСН цілодобово стоїть на варті всіх подій, щоб тримати громадян в курсі життя країни в умовах карантину. Також всі ведучі каналу «1+1» у сюжетах та в соціальних мережах регулярно діляться простими порадами, як уберегти себе від зараження інфекцією. Новинні платформи групи – ТСН.ua та УНІАН – надають максимально оперативну та найважливішу інформацію своїм читачам.

Крім того, 1+1 media в умовах оголошення карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 прийняла ряд обмежувальних заходів: 

Ток-шоу «Право на владу» зніматимуть без глядачів у залі. Перший прямий ефір без глядачів вперше за 6 років існування проекту вже відбувся 12 березня. Наступні три випуски програми пройдуть у такому ж режимі. 

- Телезйомки концерту «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою» для «1+1», які мали відбутися 30 березня, відмінили. Телезйомку концерту перенесли на осінь 2020 року. 

Зйомки другого етапу проекту «Ліга Сміху», заплановані на 6-8 квітня, перенесли на осінь 2020 року. 

- Зйомки нової програми «Вечірній квартал» відбудуться в «Палаці Україна» у заплановані дати без глядачів.

Також група 1+1 media скасувала або перевела в онлайн-формат усі заплановані неефірні масові заходи, а для співробітників, які безпосередньо не залучені в забезпеченні ефіру, мовленні телеканалів та новин, ТВ-виробництві, на час карантину запроваджено віддалений режим роботи. Для співробітників в офісі створені захищені умови перебування у приміщеннях.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода