10 найпопулярніших міжнародних рітейл-брендів серед молоді у 2022 році

Важко собі уявити, але найстарші представники покоління “Z” наближаються до 25 років. Вони розширюють свій вплив на робочому місці, на ринок та стають частиною найбільш активної споживацької аудиторії. Це робить пристосування до їхніх уподобань все важливішим для розвитку брендів. Кого з рітейлерів вибирають зумери, та які незвичні бренди можна знайти у рейтингу.

Коментарі 2355

 Консалтингова агенція Morning Consult проаналізувала, які бренди вибирає доросла частина зумерів – у віці від 18 до 25 років. На основі цих даних дослідники склали список із топ-40 найбільш популярних торгових марок серед нового покоління споживачів. Хто з міжнародних рітейл-брендів потрапив до числа найбільш популярних серед зумерів у США – в матеріалі RAU. 

Зумерам важко догодити: середня оцінка, яку вони виставлять брендам у Сполучених Штатах, становить лише 27%, порівняно з 36% у міленіалів. Молодь також демонструє особливо високі рейтинги несприятливості до брендів: в середньому 10% проти 9% у міленіалів. Перші місця в серцях наймолодшого споживацького покоління займають технологічні гіганти: 86% опитаних зумерів висловлює позитивне відношення до YouTube, що робить його найпопулярнішим брендом серед молоді. Материнський бренд YouTube – компанія Google – посідає друге місце у цьому рейтингу, за ним йдуть Netflix на третьому місці та e-commerce-гігант Amazon на четвертому. 

Великі рітейлери Walmart і Target зайняли шосте та сьоме місце, причому прихильність до кожного з них коливається в районі 80%. За ними йдуть одразу кілька торговельних марок харчових продуктів і напоїв, які, в цілому, домінують у рейтингу: чіпси Doritos виробництва PepsiCo (8), шоколадні батончики KitKat від Nestle (9), печиво Oreo (10) та ізотонічні напої Gatorade також від PepsiCo (11). M&M’s займає найвище місце серед виробників продуктів – п’яте й одразу за Amazon – з 80% прихильністю американських зумерів. Якщо комусь було цікаво, що їдять та п’ють тінейджери за океаном – то цей рейтинг показовий. Трохи далі ще можна знайти Sprite (15), Pringles (16), Skittles (19) та Twix (24). Лише на 27-му місці знаходимо Coca-Cola, а от McDonald’s взагалі не дотягнув до списку 40 улюблених брендів. 

Рітейлер одягу та взуття Nike розмістився на 12-му місці рейтингу. Його єдиний конкурент у fashiоn-сегменті з топ-40 – це Adidas на 26-му місці, який поступається не лише різноманітним снекам і безалкогольним напоям, але й Domino’s Pizza (25-те місце). Якщо у когось був скепсис стосовно магазинів формату “dollar store”, то точно не у зумерів. 14 місце найулюбленіших брендів посідає мережа магазинів фіксованих цін Dollar Tree, яка продає товари за ціною $1. 

На відміну від різноманітних рейтингів найдорожчих світових брендів, де “яблучний” гігант переважно домінує, для зумерів Apple лише 20-й. Свою прихильність до нього визначило 75% зумерів. Окремо Morning Consult представили ще 20 брендів, які мають менше 70% прихильності молоді. У рейтинг потрапило безліч ігрових брендів та соціальних мереж, а також ще два рітейлери – бренд взуття Vans та китайський бренд одягу Shein. 

Як проводилося дослідження. 
У рейтингу улюблених брендів покоління зумерів використані дані Morning Consult “Brand Intelligence”, в рамках збору яких компанія регулярно проводить тисячі опитувань по всьому світу щодо понад 4000 брендів і продуктів. Цей набір даних Brand Intelligence було зібрано з 1 травня по 21 серпня 2022 року і включає в себе близько 16 000 опитаних громадян США. Під найстаршим поколінням розуміються ті, хто народився між 1997 і 2004 роками. 

За матеріалами https://rau.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода