12-й Національний фестиваль соціальної реклами продовжує прийом конкурсних робіт

Продовжується прийом конкурсних робіт на творчий конкурс 12-го Національного фестивалю соціальної реклами (НФСР).

Коментарі 1181

Конкурсна програма 12-го НФСР відбудеться за такими номінаціями, як соціальні відео-реклама, outdoor, print, digital, комплексні соціальні проєкти та ін. «Родзинками» серед технологічних номінацій цього року стали «Короткометражний соціальний кінофільм» та «Короткометражний соціальний документальний фільм».

За традицією Фестивалю (проводиться з 2005 р.) проводиться творчий конкурс і за тематичними номінаціями. Нагадаємо, що право їх ініціювання належить Партнерам  НФСР.

Цього року Партнером Фестивалю виступив  АТ «Укргазвидобування», який запропонував тему «Мій проєкт для громади». Учасниками цієї номінації стали школярі шкіл із різних регіонів України.

Підтримав форум соціальної реклами й Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації, започаткувавши номінацію «Качай легальне!». Проблема, що пропонується креаторам для рекламних звернень – захист справедливості у процесі державного регулювання прав інтелектуальної власності.

Ще одним Офіційним Партнером 12-го НФСР стала фармацевтична корпорація «Артеріум». Цілком логічно, що провідний виробник ліків в Україні підтримав актуальну сьогодні тематичну номінацію STOP!COVID, спрямовану на боротьбу з короновірусом.

Важливою подією Фестивалю цього року стала підтримка його з боку Всеукраїнської рекламної коаліції та особисто її директора Максима Лазебника, що дав згоду на роботу у складі Журі 12-го НФСР.

Фестиваль продовжує прийом робіт від професіоналів рекламної індустрії, громадських організацій та аматорів. Надіслати роботу та сформувати заявку можна за посиланням. Задати питання можна за номером телефона 050-343-43-21.

Останній термін подання заявок та робіт – 4 грудня 2020 року. Шорт листи будуть анонсовані 8 грудня, а онлайн церемонія нагородження переможців відбудеться 9 грудня 2020 року з Палацу мистецтв «Український дім».

Оргкомітет  12-го НФСР запрошує креаторів взяти участь у Фестивалі та сприяти розв’язанню складних соціальних проблем України!

Більше інформації – на офіційному сайті Національного фестивалю соціальної реклами – http://socialfestival.in.ua.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода