13 грудня – конференція Best Marketing Practices та Церемонія Effie Gala

Вже 13 грудня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться конференція Best Marketing Practices та Церемонія нагородження переможців конкурсу Effie Awards Ukraine 2017.

Коментарі 3119
Починаючи з 10:00, понад 30 фіналістів конкурсу Effie Awards Ukraine 2017, що визначає найбільш ефективні кампанії на рекламно-комунікаційному ринку країни, розкажуть про  процес створення та реалізації своїх кейсів, нестандартні рішення, кардинально сміливі кроки та причини свого успіху. 

Якщо ви не встигли зареєструватись на конференцію Best Marketing Practices – у вас ще є шанс! Звертайтеся до оргкомітету 13 грудня на місці – Fairmont Grand Hotel Kyiv, за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1. Реєстрація буде відкрита з 09:00, а конференція почнеться в 10:00. З детальною програмою можна ознайомитись за посиланням. 

Кульмінацією дня стане урочиста Церемонія нагородження Effie Gala, на якій будуть оприлюднені переможці конкурсу Effie Awards 2017. 

В програмі: 
18:00 WELCOME DRINKS & SNACKS
19:00 EFFIE AWARDS CEREMONY  
21:00 BUFFET DINNER AND WINE BAR

Діє офіційний дрес-код – Cocktail Attire. 

Окрім центрального входу Fairmont Grand Hotel Kyiv, з 18:00 буде відчинений боковий вхід (зі сторони Поштової площі), задля уникнення скупчення людей. Вхід на подію по запрошенням. Нагадуємо, що друковане запрошення можна забрати до 12 грудня включно в офісі ВРК за адресою: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова 1, павільйон 5, 2 поверх. 

До зустрічі на Effie Awards Ukraine 2017!  

Sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода