18-й КМФР: 76 членів журі з 26 країн світу

Сформовано повний список журі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, прийом робіт на конкурсну частину якого закінчується в цю п'ятницю. 76 членів журі з 26 країн світу будуть оцінювати кейси учасників 18-го КМФР. Серед експертів знову кращі представники індустрії з усього світу.

У числі членів журі 18-го КМФР креативні і арт-директори провідних рекламних агентств зі всієї земної кулі, творці успішних проектів для відомих світових брендів. Сумарно у членів журі КМФР більше 350 Канських Львів і безліч інших престижних міжнародних нагород.

З 8 суддівських команд, 6 міжнародних складів журі FILM & RADIO JURY, FILM CRAFT AND BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING JURY, PRINT & PUBLISHING AND MEDIA JURY, DESIGN & BRANDING JURY, DIGITAL & MOBILE JURY, OOH & ADVERTISING CAMPAIGNS JURY, 1 склад стратегів національного конкурсу BEST MARKETING INNOVATIONS і 1 клієнтський склад INDUSTRY JURY, знайомтеся з усіма і подавайте роботи на конкурс, адже це хороша можливість прокачати свої проекти.

Прийом робіт відкритий на офіційному сайті kiaf.com.ua – фінальний дедлайн 28 квітня.

У 2017 році КМФР відбудеться в 18-й раз і пройде 25-26 травня в Києві. Основна локація – # ВДНХ. У програму фестивалю увійде конференція Best Marketing Practices, в рамках якої виступлять лідери індустрії і провідні персони рекламного ринку України і зарубіжжя. Також відбудеться виставка конкурсних робіт і завершить фестиваль Церемонія нагородження переможців (26 травня), на якій будуть оголошені переможці та «креативні агентства» серед креативних, діджитал, брендингових агентств та дизайн студій і агентств маркетингових сервісів – і можливо ви будете серед них.

Всі подробиці про конкурси, правила участі – дивіться на сайті.

Команда оргкомітету готова відповісти на будь-яке питання прямо зараз, звертайтеся: (+38 044) 490-90-30, [email protected] – Катерина Грабовська.

sostav.ua