25% маркетологів об’єднують команди з електронної торгівлі та цифрового брендингу

Огляд реструктуризації маркетингових команд у відповідь на можливість розвитку бренда в рамках програми електронної торгівлі.

Коментарі 3201

- Об’єднання команд з електронної торгівлі та цифрового брендингу / маркетингу виявилось найбільш популярною зміною, про яку повідомили 25% маркетологів.

- Також серед популярних змін можна виокремити додавання спеціалізованих бренд-маркетологів у команду з електронної торгівлі (15%) та спеціалістів з електронної торгівлі у команди по розробці стратегії бренда (12%).

За даними глобального опитування керівників маркетингових відділів, проведеного WARC, понад 60% маркетологів повідомили, що їхня команда певним чином зазнала реструктуризації у зв’язку з можливістю розвитку бренда в рамках програми електронної торгівлі.

«Об’єднання команд з електронної торгівлі та цифрового брендингу / маркетингу» виявилось найбільш популярним, про що повідомили 25% маркетологів.

Також серед популярних змін можна виокремити додавання спеціалізованих бренд-маркетологів у команду з електронної торгівлі (15%) та спеціалістів з електронної торгівлі у команди по розробці стратегії бренда (12%). Майже кожен десятий (8%) маркетолог  зазначив, що вони створили нову команду, яка займається брендингом в рамках електронної торгівлі.

Проте деякі маркетологи зараз не вбачають необхідності реструктуризації у зв’язку з електронною торгівлею, зокрема таку думку має чверть (24%) маркетологів. Значна кількість респондентів (14%) відповіли, що «не знають», що свідчить про невпевненість у тому, як структура маркетингу повинна реагувати на розвиток електронної торгівлі.

Останні дослідження WARC показують, що хоча не існує універсального підходу для досягнення успіху в сучасному маркетинговому ландшафті, на допомогу приходить інтегральний підхід. Він допоможе об’єднати мислення кількох команд, організує систему підзвітності та оптимізує розподіл бюджету. Він також буде сприяти обміну знань між сферами електронної торгівлі та брендингу, що врешті призведе до покращення користувацького досвіду.

Інструкція для маркетолога на 2022 рік від WARC містить шість звітів, розроблених, щоб допомогти маркетологам приймати ефективніші рішення у 2022 році. Об’єднавши в собі масштабні теми, ключові інвестиційні дані та інструменти для прийняття рішень, вона допоможе вам швидко пристосуватися до змін. Детальнішу інформацію можна дізнатися тут.

Переклад матеріалу підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

Фото: https://depositphotos.com.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода