26-річна Зендея стала амбасадоркою Louis Vuitton

Після того, як Зендея з'явилася на показі Louis Vuitton у межах Тижня моди в Парижі, фанати припустили, що вона може приєднатися до модного дому.

Коментарі 1594
26-річна американська акторка Зендея Коулмен була оголошена новою амбасадоркою Louis Vuitton і обличчям культової сумки Capucines. Про це пише Vogue.

Шанувальники зірки припускали, що Зендея співпрацюватиме з модним домом, після того, як вона зненацька з'явилася на показі Louis Vuitton у межах Тижня моди в Парижі у березні.
Зендея стала обличчям рекламної кампанії сумки Louis Vuitton Capucines.

Сумка Capucines, випущена десять років тому та названа на честь паризької вулиці, де Луї Віттон відкрив свій перший магазин у 1854 році, стала визначальним силуетом для розкішного модного дому. Сумка, виготовлена з натуральної шкіри Taurillon і оснащена варіантами для носіння на руці, плечі або через плече, одночасно практична й елегантна.
"Вона дійсно красиво зроблена й довговічна, — сказала про сумку Capucines Зендея, яка зарекомендувала себе як зірка моди практично на кожній червоній килимовій доріжці. — Якщо я щось купую, я хочу, щоб це дійсно прослужило мені. Я не завжди відповідальна власниця сумки, тому я можу жбурляти її, вона може сильно зношуватися. Розумієте, я дійсно хочу довго її використовувати, і щоб вона була такою міцною".
Рекламна кампанія Зендеї була знята в будинку Рокбрюн-Кап-Мартен, спроєктованому новаторським модерністським архітектором і дизайнером Ейлін Грей, сфотографована дуетом Мерта Аласа та Маркуса Піггота, а стилізував зйомку Лоу Роуч.

"Я пам'ятаю, як росла навколо кампаній LV, — поділилася Зендея. — На початку 2000-х мені подобалася одна Наомі Кемпбелл, і вона ніби розтягнулася на скрині. Я досі бачу її. Я бачу образ у своїй голові та пам'ятаю, як бачила його в журналах у дитинстві".
За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода