300 тисяч користувачів та більше 3 мільйонів переглядів – як дивилися «Всеукраїнську школу онлайн» на MEGOGO

12 червня відбулись завершальні уроки проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». Медіасервіс MEGOGO, як один із майданчиків проєкту, підводить підсумки переглядів.

Коментарі 2409

Від першого уроку та до сьогодні до перегляду «Всеукраїнської школи онлайн» на MEGOGO приєднались 300 тисяч глядачів, серед яких і передплатники MEGOGO, і незареєстровані користувачі. Загальна кількість переглядів відео перетнула позначку у 3 мільйони.

Безперечним лідером серед предметів стала руханка (фізичні вправи). Не менш популярними були уроки з української та англійської мови, а також із математики. Найбільше інтересу серед глядачів мали уроки для 5 класів. Найпопулярніше відео за весь період проєкту – руханка за участі Олени Кравець, актриси студії «Квартал-95» та Жіночого кварталу.

Нагадаємо, для проєкту команда MEGOGO створила  зручний та абсолютно безкоштовний розділ «Всеукраїнська школа онлайн». Для існуючих користувачів медіасервісу, уроки було сформовано в окремі інтерактивні канали. Кожного ранку, відповідно до розкладу занять, до перегляду додавались нові уроки. Вже згодом на MEGOGO з’явились уроки «Всеукраїнської школи онлайн» жестовою мовою. Над функціоналом працювала команда соціальної ініціативи «Дивись як чутно», що створена  MEGOGO. Крім того, користувачам були доступні уроки із функцією додавання субтитрів українською мовою.

Усі уроки й досі безкоштовно доступні у розділі «Всеукраїнська школа онлайн». Окрім того, найближчим часом з’являться ще декілька нових занять, які не увішли до основного розкладу.

Зазначимо, «Всеукраїнська школа онлайн» – це спільний проєкт Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки, Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і громадської спілки «Освіторія» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Спершу, 6 квітня, розпочались заняття для 5-11 класів, а із 28 квітня – і для школярів 1-4 класів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода