46 Parallel Wine Group презентувала преміальне ігристе

Компанія 46 Parallel Wine Group презентувала українському ринку преміальне ігристе вино Grand Admiral Brut Nature, що вироблене за класичною технологією шампанізації з витримкою в пляшці на осаді не менше 20 місяців.

Коментарі 1523

Презентація преміального вина відбулася 3 листопада в рамках виставки Wine&Spirits Ukraine та ознаменувалася встановленням рекорду України.

Grand Admiral Brut Nature - ассамбляж, створений виноробами 46 Parallel Wine Group із кращого українського винограду сортів Pinot Meunier, Chardonnay і Pinot Blanc врожаю 2018 року. Преміальне авторське ігристе представлено лімітованим накладом 2620 пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і розкішшю смаку, а також має ніжний особливий відтінок, властивий винам, створеним з винограду сорту Pinot Meunier. З огляду на час витримки преміального ігристого на осаді - не менше 20 місяців - справжнім мистецтвом виноробів 46 Parallel Winе Group стало досягнення максимальної комплексності вина, тонкого багатого смаку. Завдяки належній технологічної комбінації вдалося зробити Grand Admiral Brut Nature максимально збалансованим, виразним, з ніжним мусом, елегантними нотками витримки і довгим післясмаком.

Grand Admiral Brut Nature має унікальне за складністю оформлення – кругову етикетку. Під час презентації Генеральний директор Книги Рекордів України Ганна Крисюк засвідчила: 46 Parallel Wine Group  встановила рекорд України за найдовшу винну етикетку на пляшку Grand Admiral Brut Nature об’ємом 0,75 л.

СЕО та засновниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун: «Для нас це довгоочікуваний і символічний реліз, який ми готували всією командою більше двох років. Це виклик, з точки зору професіоналізму, оскільки раніше ми не створювали класичні ігристі. При цьому, треба врахувати, що жоден продукт виноробства важко порівняти з класичним ігристим за складністю в технології виробництва. Ми з гідністю, успішно реалізували цей проект і пишаємося його результатами.Також несподівано та напрочуд приємно потрапити до Книги рекордів України. Віримо, що Grand Admiral Brut Nature знайде своїх шанувальників не тільки в Україні, а й в усьому світі. Він ідеально співзвучний з нашим кредо - Proudlу Ukranian».

 Преміальну якість Grand Admiral Brut Nature вже високо оцінили винні експерти: вино отримало найвищі бали Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Одеський залив 2020» в категорії «Ігристі вина».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода