500 мільйонів глядачів для підтримки України

Havas Village Ukraine на World Influencers & Bloggers Awards

Коментарі 1260

Українці викликали справжній фурор на церемонії World Influencers and Bloggers Awards, де нагороджували найвпливовіших та найкращих інфлюенсерів року. “Оскар” для блогерів отримав Харківський кіт Степан, який став найпопулярнішим котом у світі. Микола Удянський, Євген Клопотенко та Джамала також здобули нагороди та увійшли до світового топу. Крім того, комунікаційна група Havas Village Ukraine стала креативним партнером заходу та долучилася до ініціативи підтримки України.

CEO Havas Village Ukraine Наталія Морозова увійшла до складу журі конкурсу та виступила на форумі з темою “Love is in the Air! How to Attain Mutual Love Between the Brand and the Influencer”. Вона розповіла, як виникає конект між блогерами та брендами й поділилася секретами побудови взаємовигідної співпраці. Також Наталія наголосила, що інфлюенсерам важливо відповідати за зміст свого контенту, а кожен пост про підтримку соціальних проблем може змінити світ на краще.

“Я вдячна, що події такого масштабу долучаються до підтримки України як фінансово, так і інформаційно. Такі заходи привертають увагу світу до найважливіших питань сьогодення: цінності людського життя та миру. Загальне охоплення інлюенсерів, що були присутні на заході, склало 500 млн корситувачів. Це означає, що про війну в Україні почує ще більше людей, чия допомога наблизить нас на крок до перемоги. Крім того, мені були неймовірно приємно бачити серед переможців українських інлюенсерів”, - коментує Наталія Морозова.

Цього року WIBA змінила формат щорічної премії на благодійну ініціативу збору коштів для підтримки України. Під час заходу була запущена фандрайзингова кампанія для українських благодійних організацій, що надають гуманітарну, освітню та психологічну допомогу дітям, які постраждали від війни.

Поруч з українськими інфлюенсерами титул WIBA 2022 отримали й інші світові зірки соцмереж Хабі Ламе, Ніккі Туторіалс, Мадаліною Генеа, Келлі Разерфорд,  Марта Сієрра, Ельназ Горлох.

Підтримати фандрайзингову кампанію та допомогти діткам можна за посиланням: https://www.wibaforcharity.com

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода