57% закупівельників відчувають недоотримання інформації

На місце відеозустрічей прийдуть голограмні рішення

Коментарі 899

Телеграм-канал ЗакупівліNews зробив власне дослідження та дізнався про найбільший недолік віддаленого спілкування.

За результатами опитування, 57% респондентів – переважно фахівців у Procurement та Supply chain – найбільшим мінусом «роботи з дому» вважають певне недоотримання інформації. На їхню думку, в офісі комунікація відбувалась більш ефективно. Адже стандартна офісна ситуація «швидко спитав – десь почув – знаєш контекст – складаєш повноцінну картину» – сильно ускладнилась. 26% – відчувають певні труднощі у сприйнятті співрозмовника. Формат спілкування «екран-обличчя» не дозволяє уповні відстежити міміку, мову жестів та інтерпретувати позу людини. 17% – страждають від підвищеної роздратованості через велику кількість відео-зустрічей.

Цікаво, що респонденти  зовсім не лякаються облич крупним планом. Це може свідчити про те, що подібний природний «страх» працює на рівні підсвідомості і вписується у загальне поняття «роздратування».

На думку експерта з комунікацій та співвласниці компанії IPSM Вікторії Кравченко, під час відео-спілкування комунікація порушується, як на зовнішньому, так і на внутрішньому рівнях. Людям складніше відстежувати діалог, відчувати співрозмовника за відсутності повноцінного доступу до «невербаліки». Тому у найближчому майбутньому, спеціалісти технологічного світу будуть активно працювати та просувати різноманітні варіанти віртуальної реальності та навіть – голограмні рішення із повноцінним відображенням співрозмовника.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода