7 жінок на секунду в рекламі “Ельфа” від Ogilvy Ukraine

“Ельфа”, Ogilvy Ukraine та Senserro сіли, порахували і створили кампанію для “Зеленої Аптеки”.

Комментарии 1519

“Зелена Аптека” — косметика, яка є ледь не у кожного (і у нас, як з’ясувалося, теж). І це при тому, що група компаній “Ельфа” останнім часом не проводила кампаній національного масштабу. Якість працювала сама на себе. Однак асортимент розростався і сил мовчати вже нема. Разом з комунікаційним агентством Ogilvy Ukraine та консалтинговою компанією Senserro “Ельфа” взялася за створення нової комунікації.

Перед командою стояла задача посилити знання бренду та вцілити в серця різних аудиторій. Бо ж в портфелі є стільки всього, що знайдеться для кожного. І з чутливою шкірою, і юних, і дорослих, і з неслухняним волоссям, і рудих, і навіть любителів масажу.

Говорити про свою розпрекрасність не дуже-то скромно. Та і не надто оригінально в часи, коли навколо всі лідери. Тому команда вирішила іти не через пафос, пишномовність і “більше, ніж косметика”, а розказати про визнання бренда самоіронічно, просто та в цікавій для аудиторії формі. Тим більше, що косметика популярна серед простих нас.  

Що ми знали на момент старту, це те, що бренд — вже №1 у трьох категоріях засобів догляду. А його асортимент, як полиця з “Оскарами” Волта Діснея. Тобто, якщо спробувати підрахувати, цієї косметики стільки і вона настільки популярна, що, напевно, саме в цю секунду нею користуються щонайменше 7 жінок. Але це не точно. Підозрюємо, що більше.

У ході зйомок від швидкісної камери не постраждала жодна героїня. Рекомендуємо відтворювати та намазувати в реальному житті.

 video

Ельфа Лабораторія:

Анна Попова – Маркетинг Директор

Тетяна Леонова - Бренд-менеджер ТМ ЗЕЛЕНАЯ АПТЕКА & TM GREEN PHARMACY

Senserro:

Віталій Калинюк – Керуючий Партнер

Дар’я Денисова – Менеджер проектів

Ogilvy Ukraine:

Євгенія Дзюбенко – Креативний Директор

Артем Биценко – Арт Директор

Маша Гольдман – Копірайтер

Наталія Пономарьова - Продюсер

Дар’я Тафінцева – Директор

Софія Волчкович – Директор по роботі з клієнтами

Олена Логвінова – Менеджер по роботі з клієнтами

Electric Ships:

Tamás Gács– Режисер

Дмитро Максименко - Оператор

Ольга Данюкова – Продюсер

Світлана Нікітова - Продюсер

Денис Швець -  Другий режисер

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie