76% користувачів Viber в Україні вважають, що навчальний рік повинен розпочатися в класах

Згідно з результатами опитування, яке проводилося у Viber у 24 країнах Європи, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Північної Африки, 74% користувачів найпопулярнішого додатка для обміну повідомленнями в Україні, які брали участь в опитуванні, будуть використовувати його для спілкування у новому навчальному році як з вчителями, так і батьками та учнями разом.

Коментарі 1139

Rakuten Viber оприлюднив результати свого глобального опитування, в якому взяли участь приблизно 185 000 людей. Дослідження, яке проводилося у 24 країнах світу, у тому числі в Україні, показало, що респонденти переважно користуються платформою разом з іншими додатками для онлайн навчання для покращення процесу комунікації. У всьому світі понад 70% користувачів заявляють, що використовуватимуть Viber в освітніх цілях для спілкування як з вчителями, так і батьками та учнями разом.

Минуло декілька місяців з початку пандемії COVID-19, і досі школи у всьому світі вагаються стосовно того, як розпочати новий навчальний рік. У багатьох країнах учні повернуться до навчання у класи, де дотримуватимуться правил соціальної дистанції. Інші будуть користуватись комбінованою моделлю або повністю перейдуть на віддалений режим, який є досить популярним.

В Україні понад 76% користувачів, які брали участь в опитуванні щодо організації навчального процесу в офіційній спільноті Viber в Україні, вважають, що навчальний рік повинен розпочатися у класах. Однак кожна із моделей навчання потребує покращень методів викладання для того, щоб максимально зберегти звичний режим та забезпечити школярів всім необхідним. Viber є чудовим інструментом як для учнів, так і вчителів для освіти в школі або вдома, офлайн чи онлайн.

У середньому 22% респондентів заявляють, що використовують Viber як на комп’ютері, так і на мобільному телефоні чи планшеті в освітніх цілях. Відсоток для України та Угорщини більший — майже 24% та 27% користувачів заявляють, що вони користуються обома версіями додатка у навчанні. Опитування проводилось також і в інших країнах Західної Європи, таких як Великобританія, Франція та Німеччина, а також у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Північної Африки.

Цікаво також те, що більшість респондентів стверджує, що будуть використовувати Viber у наступному навчальному році для спілкування не лише з викладачами та учнями, але й з батьками. Універсальний додаток — платформа має різні функції, починаючи з відеодзвінків і закінчуючи груповими чатами та опитуваннями, що захищені наскрізним шифруванням, — є потужним інструментом для підтримки навчального процесу в інтернеті та в режимі офлайн.

“Ще рік тому повністю дистанційне навчання здавалося нереальним майбутнім. Але через кризу COVID ми побачили, що все змінилось лише за декілька тижнів! Як батько я користувався Viber для спілкування зі своїми дітьми, оскільки він найбезпечніший, а я хочу вберегти їх від збору даних деякими компаніями. Але за останні пару місяців я бачив, як багато батьків, учнів та вчителів користуються Viber, щоб залишатися на зв’язку та продовжувати навчальний процес у всьому світі. Ми дуже пишаємося тим, що пропонуємо таку безпечну можливість викладачам, студентам та батькам", - стверджує Джамел Агауа, генеральний директор Rakuten Viber.

Щоб допомогти вчителям в умовах нової реальності покращити навчальний процес, Rakuten Viber створив багато локальних спільнот для вчителів по всій Європі, де можна легко знайти інформацію про функції, які можуть допомогти у навчанні. Українська спільнота - “Viber-посібник для вчителів”.

Також найближчими тижнями будуть доступні нові функції, такі як режим вікторини для опитувань, нагадування в «Моїх нотатках» та вдосконалення галереї медіа. Наприкінці минулого навчального року Viber широко використовувався у різних навчальних цілях у всьому світі. Згідно з дослідженням, яке проводилось на початку цього року у Viber у восьми країнах Центральної та Східної Європи, наприкінці минулого навчального року 65% викладачів заявили, що використовували Viber для спілкування з класами.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода