А моно нову велику кампанію monobank? — mono!

banda разом з monobank створили найбільшу в історії бренду рекламну кампанію.

Комментарии 5415
Проект пройшов довгий шлях від першої стратегії ще в жовтні і аж до запуску кампанії сьогодні.

Починаємо з довгої версії ролика і далі кампанія буде розвиватися й розкладатися на різні формати.
 video
Зйомками відео та постпродакшеном займалася команда Viter production co.

«monobank люблять за щоденну зручність та дружню комунікацію. Хотілося, щоб люди, які поки що не є клієнтами monobank, побачили та відчули це вже з реклами. Подобається, як банк заговорив незвичним для категорії молодим жіночим голосом, а засновники зіграли не самих себе, а епізодичні ролі за сценарієм», — коментує креативний директор banda Максим Боритко.

«Ми готувалися до запуску всеукраїнської рекламної кампанії морально з 2017 року, а фізично з жовтня 2019. Це був довгий шлях, але я дуже задоволений результатом. Було важливо згенерувати таку ж просту рекламну ідею, яким простим ми намагаємося робити наш продукт. І у команди banda це вийшло», — Анатолій Рогальський, директор з маркетингу monobank.

«Мене дуже заряджає робити комунікацію для продуктів, якими сам користуюся щодня. Я дуже добре розумію, наскільки monobank є унікальним продуктом на ринку і наша задача лише розказати людям, що моно з mono, зробити ніби інструкцію, але в емоційний спосіб. Саме цим ми займалися два дні, знімали захід сонця під час грози, акордеон у таксі і Олега Гороховського за касою. Було весело. Вийшло весело», — розповідає про знімальний процес Єгор Петров, співзасновник banda та режисер ролика.

«Робота над нашою першою рекламною кампанією з banda від самого початку була схожою на пригоду. Усе від розробки концепції до зйомок рекламного ролику було сповнене драйвом, хайпом та шаленством. Так і треба робити бізнес і це саме те, що ми хочемо донести нашим клієнтам. З нами усе стає моно — просто, красиво, весело і без стресу. Ніхто не любить банки і ми добре розуміємо чому. mono — це не про банк, це банкінг від найкрутішої ІТ-команди у країні і ми переконані, що краще banda ніхто не зможе допомогти нам донести цю думку до всієї країни», — додає Олег Гороховський, співзасновник monobank.

В рамках кампанії були також створені аутдори, які вже можна побачити на вулицях міста:
 video
sostav.ua
Обсудить с другими читателями:
Погода