AB InBev Efes Україна підтримує Всесвітній день навколишнього середовища онлайн

AB InBev Efes Україна традиційно проводить активну діяльність у рамках Всесвітнього дня навколишнього середовища (WED).

Коментарі 1066

Цього року, в зв'язку з карантином і режимом соціальної дистанції, компанія повністю перейшла на діджитал-комунікацію. Зокрема, AB InBev Efes Україна розробила серію активностей ― як внутрішніх для співробітників, так і зовнішніх на сторінках соцмереж. Активності включали в себе поради від екоамбасадорів, внутрішню лекцію і флешмоб серед усіх українських локацій компанії.

Одним з головних напрямків діяльності компанії стали спеціальні пости з порадами внутрішніх екоамбасадорів на тему, як простими щоденними рішеннями можна зменшити свій негативний вплив на довкілля. Поради можна знайти на сторінці AB InBev Efes Україна в Facebook, а також на внутрішньому порталі компанії Cheers. У них екоамбасадори компанії діляться особистими порадами ― наприклад, як економити водні та енергоресурси вдома, з чого краще почати сортування сміття, як змінити раціон харчування і споживчі звички тощо.

AB InBev Efes Україна також запустила спеціальний екофлешмоб серед співробітників, у рамках якого колеги ділилися своїми кроками для збереження довкілля і біорізноманіття. Крім того, 5 червня пройшла онлайн-лекція з екоактивістами й Андрієм Герингом, директором з виробництва AB InBev Efes. Тема лекції ― управління відходами на заводах.

«Захист і збереження екосистеми планети залишається одним з наших пріоритетів навіть у цей складний час. Зробити свій внесок у підтримку навколишнього середовища до снаги кожному з нас. Почати можна зі щоденних звичок ― наприклад, брати з собою в дорогу екопляшку або вибирати продукти без пластикової упаковки. Наша компанія дбайливо ставиться до довкілля, а також заохочує співробітників підтримувати культуру дбайливого споживання поза межами офісу», ― коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

AB InBev Efes Україна здійснює діяльність відповідно до Цілей сталого розвитку ООН до 2025 року. Компанія прагне поліпшити світ за допомогою ефективного сільського господарства, боротьби зі зміною клімату, дбайливого ставлення до води і поступового переходу на більш екологічні види упаковки.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода