AB InBev Efes Україна представляє міцну новинку – Чернігівське Титан

Зустрічайте поповнення у портфелі компанії! AB InBev Efes Україна випускає міцну новинку – Чернігівське Титан.

Коментарі 2504

Насичений смак класичного світлого пива та неймовірна м’якість досягаються завдяки використанню майже в 1,5 рази більше преміального солоду та довшого бродіння. Чернігівське Титан – створений міцним, смакує м'яким!

«Ми вивчили побажання споживачів категорії міцного пива і розробили новий продукт, який відповідає їхнім потребам – має насичений, повний, але м’який смак, легко п’ється, має оптимальну міцність 8% та мужній дизайн етикетки. А ще наші споживачі шукають різноманіття в цій в категорії, тому, як експерти у сегменті нефільтрованого пива, ми зварили пиво з міцністю 8% та неймовірною м’якістю нефільтрованого пива», розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Чернігівське Титан це чудовий баланс: насичений смак лагера, природна м’якість солоду, легка та приємна хмільна гірчинка. Саме поєднання неймовірної м’якості та оптимальної міцності 8% і робить Титан такою бажаною новинкою для споживачів.

Також компанія представляє новинку Чернігівське Титан Нефільтроване, яка увібрала в себе лише найкраще від нефільтрованого та міцного. Багатий та насичений смак, м’якість пшеничного солоду, легкий аромат коріандру, цитрусові нотки у посмаку, натуральний світло-бурштиновий замутнений колір та збалансована міцність приємно вразять любителів нефільтрованого.

Окрім вражаючого дизайну та неймовірного смаку, Чернігівське Титан має різні формати пляшки на вибір, які підійдуть для будь-якої компанії. Шукайте новинку Титан Світле – 0,5 л, та ПЕТи 1 л, 1,15 л, 2 л, та Титан Нефільтроване 0,5 л на полицях магазинів.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна випустила новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода