AB InBev Efes Україна представляє преміальні лагери Modelo Especial і Modelo Negra

AB InBev Efes Україна представляє два нових преміальних лагери бренда Modelo — світлий Modelo Especial і темний Modelo Negra. Обидва сорти родом із Мексики, вирізняються яскравим характером і вже доступні у продажу в роздрібних магазинах України.

Коментарі 1342

Історія Modelo Especial почалася ще в 1925 році в Мексиці. Тоді місцеві пивовари вирішили створити пиво, здатне стати надбанням країни. Саме так і сталося. Світлий лагер Modelo Especial типу пільзнер і зараз посідає особливе місце в мексиканській культурній традиції. Його часто можна зустріти на сімейних вечерях і дружніх вечірках у всіх куточках Мексики — від Сонори до Чіапасу. Виготовляють Modelo Especial із натуральних інгредієнтів — ячменю, хмелю та чистої води, що дарує йому характерний чистий післясмак. А в смаку Modelo Especial можна відчути медову солодкість і цитрусові нотки, що освіжають.

Modelo Negra (в перекладі з іспанської «negra» означає «темний») почали варити ще в 1926 році. Зараз це один із найпопулярніших сортів лагеру типу Дункель у Мексиці. Він вирізняється багатим кремовим смаком, ледь відчутною приємною гіркуватістю і вираженими нотками шоколаду.

Обидва лагери увібрали в себе традиції мексиканського гостинності. Вони допомагають створити атмосферу легкості, доповнюючи вечори в колі рідних чи посиденьки з друзями. Крім того, Modelo Especial і Modelo Negra відмінно поєднуються зі стравами різних кухонь — від латиноамериканської до азійської.

Modelo — експортний бренд компанії Grupo Modelo, що заснувала в 1925 році завод з виробництва пива в Мексиці. Сьогодні це зразкове мексиканське пиво поставляється далеко за межі рідної країни — до США, Японії, Австралії та Європи, включаючи такі пивні країни, як Німеччина і Бельгія. Компанія самостійно виробляє упаковку для своїх брендів — картонні коробки і пляшки, а також володіє плантаціями ячменю для виготовлення пива.

В українських магазинах Modelo Especial (містить 4,5% спирту) і Modelo Negra (містить 5,4% спирту) представлені у скляних пляшках об'ємом 355 мл.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода