«AB InBev Efes Україна» розповіла про життя мешканців Чернігова, жах війни та нову надію – відновлення Чернігівської броварні

«AB InBev Efes Україна» презентувала документальну стрічку «Нездоланні» про життя мешканців Чернігова, жах війни та нову надію – відновлення Чернігівської броварні.

Коментарі 639

7 лютого в Берліні відбувся передпоказ української документальної короткометражної стрічки «Нездоланні». Показ картини відбувся у рамках гуманітарного проєкту «Schana Menschen für Menschen», який опікується допомогою цивільним українцям.

 video

Стрічка «Нездоланні» народилася в Україні під час відновлення Чернігівської броварні «AB InBev Efes Україна». У центрі картини – демонстрація сили духу звичайних українців – співробітників Чернігівської броварні. Нескореність, жага до перемоги і відродження українського Чернігова і нашої Чернігівської броварні червоною стрічкою проходять через весь фільм.

25 березня виробництво улюбленого мільйонами українців «Чернігівське» зазнало нищівного ракетного обстрілу, в результаті чого деякі будівлі були частково пошкоджені, а деякі – повністю знищені. Також, було пошкоджено або знищено багато важливого обладнання.

На цьому тлі у стрічці «Нездоланні» показані особисті історії співробітників броварні та їхні переживання ракетних обстрілів, евакуації містян і втрати власних домівок. Разом з тим, у цій стрічці – віра в майбутнє і людей, прагнення до відновлення і відродження.

Фільм умовно поділений на етапи життя броварні та переломні моменти. Розповідь торкається мирних часів та подій до 24-го лютого, складного періоду початку війни та окупації, а також моментів жертовності наших людей, які подолали всі випробування заради відновлення виробництва та долучилися до відновлення і запуску броварні після вимушеного майже піврічного простою. Події стрічки розкриваються через серію інтерв'ю співробітників та їхні особисті переживання. Ми надали голосу броварні, через людей, які щоденно працювали та працюють над ії відродженням, щоб знову робити свою справу – варити улюблене пиво для українців.

«Волонтерство, підтримка один одного, організація евакуації – це все стало для головних героїв основою для того, щоб вижити, вистояти і повернутися. Повернутися на броварню, яка була понівечена ракетами, рятувати те, що залишилось, відновити виробництво і перезапустити його, щоб варити смачне пиво, на яке чекають українці. Це все ми закарбували у стрічці», – розповідає заступник генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

«Після визволення міста, співробітники броварні почали поступово повертатися до міста, і у липні акціонерами компанії прийнято рішення про відновлення броварні, що додало ще більшого ентузіазму у людей, які пережили окупацію в місті чи були змушені евакуюватись, рятуючись від агресії в більш безпечних місцях. Адже броварня є одним з ключових бізнесів в регіоні, а отже сприяє його економічному та соціальному розвитку».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода