AB InBev Efes Україна запускає безалкогольне нефільтроване пиво «Біле 0 Alco»

Цього року компанія AB InBev Efes Україна запускає новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

Коментарі 2138

Влітку що може бути краще, аніж ковток улюбленого прохолодного пива? Хочеться відчути легкий приємний смак, але водночас залишатися в тонусі. Тому все більше споживачів обирають безалкогольне пиво. Цього року компанія AB InBev Efes Україна запускає новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

«На хвилі популяризації здорового способу життя все більше споживачів надають перевагу саме безалкогольній продукції, – розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Тому, ми вирішили  доповнити нефільтровану лінійку «Чернігівське Біле» безалкогольною альтернативою – «Біле 0 Alco». 

Новинка від AB InBev Efes Україна припасть до душі любителям пшеничного нефільтрованого пива. Безалкогольне пиво має неймовірно м'який смак та коріандровий аромат з легкою цитрусовою ноткою.

Окрім стильного дизайну, «Біле 0 Alco» має також зручне пакування – банку, в якій продукт швидше охолоджується, краще зберігає свої властивості і є більш зручним, щоб взяти з собою в дорогу, на прогулянку з друзями, тоді як приємний смак чудово втамує спрагу. 

Новинку виготовляють на Харківській броварні та розливають в алюмінієві банки об’ємом 0,5 л. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода