AB InBev представляє нову глобальну мрію

В момент глобального лідерства, продовжуючи розвивати 600-річну спадщини компанії, в AB InBev народилася нова глобальна мета «Мріяти про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами» (Dream big to create a future with more cheers).

Коментарі 1522

«Сьогодні люди очікують більшого від компаній та брендів, яким довіряють та які їм подобаються. Ми відчуваємо, що настав час замислитись над тим, хто ми, чому ми існуємо та куди рухаємось. Це спонукало нас поставити перед собою нову глобальну мету, яка полягає в тому, щоб мріяти про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами», – розповідає президент компанії AB InBev Efes Дмитро Шпаков.

Компанія мріє про те, щоб створити більше радісних моментів у майбутньому, підтримуючи та просуваючи стійкість у всьому світі.

  • Стійкий розвиток – основа того, що є AB InBev Efes і що робить, а також незамінна частина майбутнього, сповненого радісних моментів.
  • Компанія продовжує рухатися вперед для досягнення наших цілей сталого розвитку 2025, спрямованих на комплексний екологічний та соціальний вплив для стимулювання трансформаційних змін у ланцюзі постачання.
  • Глобальний договір ООН визнав компанію однією з 37 компаній-лідерів за проактивність та неупереджене дотримання 10 принципів відповідального бізнесу, пов'язаних з Цілями сталого розвитку.

Головна сила AB InBev Efes – люди. Тому компанія мріє стати найбільш привабливою компанією, пропонуючи можливості кар'єрного зростання, фінансову стабільність, цікаву роботу та приємну робочу атмосферу, де співробітників об’єднує пристрасть до продукту.

AB InBev прагне інноваційного лідерства для задоволення потреб клієнтів та споживачів. Інновації роблять значний внесок у наші результати – вони становлять приблизно 10% нашої глобальної виручки з початку року. Компанія продовжить працювати над реалізацією комерційної стратегії, використовуючи при цьому найкращий у галузі портфель брендів, інноваційні можливості та цифрову трансформацію.

Нова глобальна мета є першочерговим етапом у визначенні стратегії діяльності та пріоритетів на наступне десятиліття, оскільки компанія прагне розвитку бізнесу. Вона дозволяє розблокувати, перебудувати та використовувати потужність існуючої інфраструктури та активів. Це означає більше інновацій, більше стійкості, більше можливостей та більше цінності для екосистеми компанії. Також вона дає чіткий сигнал про те, що є AB InBev, що робить і куди рухається, щоб надати позитивний та довгостроковий вплив на оточуючий світ. І нарешті, вона запрошує взяти участь у цій подорожі створення майбутнього, наповнюючи його радісними моментами.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода