AB InBev запускає новаторське пиво Beck’s Autonomous

Beck’s представляє своє новаторське пиво, від рецепту до дизайну, назви та кампанії 360 – кожна деталь створена за допомогою штучного інтелекту.

Коментарі 854
На святкуванні 150-річного ювілею Beck пивоварня проводить експеримент із новітньою технологією – ШІ. Beck's створив перше в світі пиво та маркетингову кампанію, створену за допомогою ШІ — Beck's Autonomous.

Beck's завжди був піонером, придумавши перші зелені пляшки, перші шість упаковок пива і навіть відправивши перші пляшки із захистом від ультрафіолету в космос. Вперше компанія Beck's використала Chat GPT і Midjourney для розробки пива, брендингу та маркетингу.

Завдяки здатності розробляти чудові смаки з блискавичною швидкістю, Beck's дав завдання ШІ розробити ідеальний рецепт. Останнє пиво, створене з мільйонів різних смакових комбінацій, являє собою футуристичну суміш води, солоду, хмелю, дріжджів і п’ятого секретного інгредієнта – ШІ.

Після того, як пиво назвали Beck’s Autonomous, розробили спеціальний логотип і його сучасну тару, Beck’s разом із ШІ підготували всі ресурси для своєї футуристичної кампанії. Він створив зображення та обертове 360-градусне відео контейнера, щоб продемонструвати обмежену серію Beck's Autonomous у всій його красі.

Beck's випускає лише 450 автономних сортів пива обмеженою серією в Німеччині, Італії та Великобританії.

Наступним завданням стало створення рекламної кампанії. Розповсюджуючись у друкованих виданнях, Out of Home та соціальних мережах, технологія штучного інтелекту очолила творчий процес для всіх ресурсів.
Обговорити з іншими читачами:
Погода