Action Global Communications підвищує свою активність в Україні та змінює керівника українського офісу

Незалежна комунікаційна мережа, яка присутня в Україні з 2002 року, націлена розширити свій портфель комунікаційних послуг на українському ринку. Пріорітетом діяльності українського офісу буде Digital PR.

Коментарі 982

У відповідь на активну діджиталізацію українського населення, Action Ukraine підсилить свою експертизу в Digital PR за допомогою залучення міжнародних комунікаційних експертів мережі та нових послуг, таких як розробка мобільних додатків, організація нестандартних онлайн-івентів, програм для запуску кампаній з лідерами думок та репутаційного трекінгу. Окрім цього, агенція продовжить надавати звичні комунікаційні послуги, які будуть націлені на ефективну взаємодію з аудиторією. Збільшення попиту на інтегровані комунікаційні рішення СЕО Action Global Communications Кріс Крістодолу, прокоментував так:

Ми помічаємо, як в Україні починають використовувати потужний вплив діджитал рішень для реалізації своїх комунікаційних цілей. Наші міжнародні клієнти чітко розуміють, що майбутнє за діджитал-інтергованими комунікаційними стратегіями. Разом з новим керівником українського офісу, Ярославом Макаревичем, ми впевнені, що залучаючи нашу міжнародну експертизу та спеціалізоване програмне забезпечення, ми надаємо унікальні можливості українському бізнесу, створюючи потужні Digital PR кампанії.

Новий country manager, Ярослав Макаревич має якісний досвід роботи в комунікаційних агенціях, де розвивався як спеціаліст від джуніорських до керівних позицій, реалізувавши комунікаційні кампанії національного рівня для понад 100 українських та міжнародних брендів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода