ADC*UA Awards 2019 call for entries

Клуб арт-директорів України відкриває щорічний конкурс кращих українських робіт в області креативу, дизайну і реклами – премію ADC*UA Awards 2019.

Коментарі 11144

Найбільш авторитетний національний рекламний конкурс, що проводиться Клубом арт-директорів України (ADC*UA), серед яких ті, хто не просто говорить про якість креативу, а реально робить його та впливає на ринок і його розвиток.

«ADC*UA Awards – це найвища оцінка досягнень креаторів всередині країни, адже конкурс оцінюють члени Клубу, місія якого – підтримувати український креатив і сприяти його визнанню в Європі. Мабуть, найважливішою особливістю ADC*UA Awards є «відкривання дверей» саме для молодих агентств і авторів. Ми зацікавлені в тому, щоб в клас творчих людей України надходила «свіжа кров», тому прагнемо виявляти і заохочувати нові таланти. Ми запрошуємо агентства, дизайн-студії, творців та студентів творчих професій відправляти свої роботи на конкурс і стежити за результатами відбору.» – прокоментував Олександр Смірнов, Президент Клубу, партнер та креативний директор TABASCO.

Традиційно до команди журі входять лише члени Клубу.

Цьогоріна конкурсна програма складається з шести професійних категорій:

  • FILM & RADIO
  • PRINT & OUTDOOR
  • INTERACTIVE & MOBILE
  • GRAPHIC DESIGN
  • PROMOTIONS, NEW MEDIA
  • INTEGRATION & INNOVATION

А також є окрема категорія для молодих спеціалістів та студентів – «ADC*UA Student & ADC*UA Young Creative».

Переможці конкурсу мають виключну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Хочемо звернути увагу, що у конкурсі ADC*Europe Awards 2019 зможуть брати участь переможці та фіналісти двох років – ADC*UA Awards 2018 та ADC*UA Awards 2019.

Перший дедлайн прийому конкурсних робіт на ADC*UA Awards 2019 – 15 березня.

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні. 

Церемонія нагородження переможців ADC*UA Awards 2019 відбудеться 30 травня в Одесі.

Нагадуємо, що ADC*UA Awards входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2018/2019.

Запрошуємо всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку реєструватися на сайті конкурсу прямо зараз awards.adc.ua. З усіх питань, пов'язаних з підготовкою конкурсних заявок та умовами участі в конкурсі, просимо звертатися до оргкомітету: за телефоном (044) 490-90-30 або за e-mail [email protected].

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода