ADC*UA Awards креативно нагадує про дедлайни подачі робіт

Клуб арт-директорів України та відомий графічний дизайнер Микола Коваленко закликає рекламну спільноту активно брати участь та користуватися можливостями, що дає ADC*UA Awards.

Коментарі 13437

Триває прийом робіт на ADC*UA Awards – щорічне змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine).

Національний конкурс ADC*UA Awards – це можливість потрапити на ADC*Europe Awards. Ажде ADC*Europe Awards – це унікальна подія, де разом збираються найкращі рекламісти з різних країн Європи та вибирають кращих з кращих. Це цінна можливість збагачення досвіду та творчого нетворкінга. 

Видатний графічний дизайнер та почесний член Клубу арт-директорів ADC*UA –  Микола Коваленко – створив спеціальний постер, щоб нагадати креативщикам України про важливість інтеграції з європейським рекламним ком'юніті.

Нагадаємо, ADC*UA Awards є відбірковим національним конкурсом перед участю робіт в європейському конкурсі. Роботи, що здобудуть золото на ADC*UA Awards, мають право на безкоштовну участь у ADC*Europe Awards. Ті, що нагороджені сріблом, бронзою або увійдуть до шорт-листу ADC*UA Awards, мають право на спеціальний прайс.

ІІ дедлайн збігає вже 5 квітня.

Тож не зволікайте та реєструйте свої роботи на ADC*UA Awards 2021 за посилання https://adc.ua/

Довідка:

Микола Коваленко - графічний дизайнер, засновник Mykola Kovalenko studio, почесний член Клубу арт-директорів ADC*UA, член однієї з найважливіших асоціацій дизайнерів України "4th Block", членом Клубу ADC Словаччини, а також Brno Biennale Association в Чехії.

Микола неодноразовий учасник журі міжнародних фестивалів, володар понад 150 нагород міжнародних фестивалів дизайну.

Займає активну соціальну позицію, є ініціатором низки міжнародних соціальних проектів, проводить персональні виставки.

КЛУБ ADC*UA — місце зустрічі провідних українських арт-директорів, креативних директорів та дизайнерів. Клуб ADC*UA є представництвом європейського клубу креаторів ADC Europe, що демонструє головні тренди та ідеї креативної спільноти з усього світу та об`єднує кращих креативних директорів, дизайнерів, арт-директорів Європи.

ADC*UA AWARDS – змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України. Є одним з трьох рекламних фестивалів креативності, що складають конкурсну програму Ukrainian Creative Awards. Входить до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода