ADCE Awards 2022: старт конкурсу та безкоштовні подачі для українців

ADCE Awards розпочав прийом робіт на конкурсну програму 2022 року. Організатори активно підтримали українську креативну спільноту. Цього року переможці та фіналісти Київського Міжнародного Фестивалю Реклами (КМФР) 2022 мають право подати свої роботи до європейського конкурсу, при цьому участь для українців буде безкоштовною. Також ADCE запросив українців до розробки креативної концепції цьогорічного конкурсу.

Коментарі 4249

Конкурс ADCE Awards, що в цьому році пройде в 31 раз, буде відкритий до 14 жовтня. Журі, яке складається з провідних креативних директорів та дизайнерів з усієї Європи, зустрінеться на суддівство 30 листопада в Барселоні в приміщенні Design Hub. Анонсування переможців відбудеться 2 грудня.  

До конкурсної програми цього року додана нова нагорода Equal Star, що визнає роботи, які сприяють інклюзії, гендерній рівності та боротьбі з усіма формами дискримінації. Нагорода спрямована на відзначення креативності, яка долає стереотипи.

Подібно до інших спеціальних нагород ADCE (European Star-Johannes Newrkla, Genius Loci та Green Star), Equal Star буде присуджена проєкту незалежно від категорії, в яку він буде поданий. Це може бути комерційний або соціальний проєкт, але він має мати реальний вплив на суспільство та бути проєктом, який буде зрозумілим усій Європі. 

ADCE Awards — це єдина система нагород, яка об’єднує найкращі європейські роботи, відзначені нагородами в рамках одного конкурсу. Через це участь у конкурсі ADCE Awards надається виключно роботам, які були визнані на національному рівні. Переможці змагань національних клубів, афілійованих ADCE, мають право брати участь на вигідних умовах: безкоштовні подачі для золотих переможців та спеціальні умов для срібних, бронзових переможців та фіналістів. 

В зв'язку з повномасштабний вторгненням росії національний конкурс ADC*UA Awards 2022 не проводився. Тому український клуб ADC*UA та Всеукраїнська рекламна коаліція домовились з оргкомітетом, що саме в 2022 році КМФР буде зараховуватися як конкурс національного відбору та українські переможці та фіналісти КМФР 2022 зможуть взяти участь в ADC*E Awards 2022 безкоштовно. Таким чином українські креатори не втрачають рік і, незважаючи ні на що, продовжують брати участь в активностях європейської креативної індустрії. 

Розробити комунікаційну кампанію для конкурсу ADCE Awards 2022 запросили українські агентства. Переможцем пітчу стало агентство Leo Burnett Ukraine, яке втілили свою пропозицію «Великі ідеї об’єднують Європу» в цьогорічну кампанію конкурсу.

www.adceurope.org

Про Art Directors Club of Europe

ADCE — це платформа, яка дозволяє креативній спільноті об’єднуватися, взаємодіяти, розвиватися, досліджувати, популяризувати та відзначати креативність як підхід з багатьма рішенями. ADCE об’єднує креативних людей у Європі та за її межами через щорічні нагороди, заходи, освітні програми та публікації. Визнаний як авторитетний голос на міжнародному рівні, ADCE відзначає найкращі роботи з реклами та дизайну в Європі та презентує це на глобальний рівень. ADCE вірить, що, будучи різноманітною та пов’язаною європейською креативною спільнотою, може допомогти вирішенню складних проблем.

Art Directors Club of Europe (ADCE) — некомерційна асоціація зі штаб-квартирою в Барселоні. До її складу входять 22 професійних клуби та асоціації графічного дизайну і реклами з 21 країни Європи: Австрії, Болгарії, Великобританії, Грузії, Естонії, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Литви, Німеччини, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, України, Фінляндії, Чехії та Швейцарії.

Заснований в 1990 році, клуб ADCE прагне сприяти досконалості в графічному дизайні та рекламній креативності в масштабах Європи. Асоціація представляє понад 7000 професіоналів у цій галузі та нагороджує найкращі роботи, які реалізовані на локальному рівні. Поточний президент — Alexander Schill, Global Chief Creative Officer, Serviceplan Group.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода