adidas Originals представляє нову кампанію – Superstar

Кампанія присвячена легендарній моделі кросівок Superstar, яка є невід'ємною частиною вуличної культури

Комментарии 2018
Культова модель adidas Superstar уособлює тих, хто не боїться відстоювати свої ідеї. З моменту створення даний силует отримав визнання найяскравіших представників вуличної культури з усього світу. Сьогодні, на честь 50-річчя легендарних кросівок Superstar, adidas Originals запускає масштабну кампанію SUPERSTAR. ЗМІНЮЄМО ГРУ.

adidas Originals залишається вірним багатій спадщині Superstar, як невід'ємного елементу стрітстайлу. Кампанія в 2020 році створена з метою надихнути творчі спільноти з усього світу, виходити за рамки і створювати позитивні зміни в різних сферах суспільства. Об'єднуючи креаторів зі світу музики, моди, спорту та мистецтва, adidas Originals транслює, як сила командного духу змінює цей світ, дозволяючи досягти більшого. Ця ідея знаходить відображення в рекламному ролику кампанії, режисером якого став Джона Хілл. 
Одна з героїнь відео, скейтбордистка Дженніфер Сото, зустрічає на своєму шляху яскравих особистостей з різних сфер та поколінь, одягнених в знакові чорні костюми з трьома смужками і кросівки Superstar. Всі вони зібралися як одна велика команда Superstar, щоб разом змінити гру. 

Розмірковуючи про процес створення фільму, Джона Хілл пояснює своє бажання сфокусуватися на цілому спектрі творчого самовираження: «Старше покоління володіє знаннями і досвідом, адже вони придумали та зробили все першими. А молоде покоління допомагає змінювати і розвивати вже наявні ідеї. Тому, якщо об'єднати сильні сторони обох поколінь, вийде щось на зразок вічного двигуна, що генерує нові ідеї».

Ключову ідею фільму про великі зміни, за якими стоїть команда, підтримали герої кампанії Superstar: найпопулярніший ґеймер в світі Тайлер «Ninja» Блевінс, шоумен і діджей Кервін Фрост, південнокорейська група Black Pink, музичний виконавець Фаррелл Вільямс, акторка, продюсерка Яра Шахіді, бразильська співачка Анітта, скейтбордисти  Дженніфер Сото, Мерайя Дюран, Блонді Маккой та Тайшон Джонс, баскетболіст Ліз Кембідж і Трейсі Макгреді, футболісти Поль Погба і Марк Гонсалес, японський модельєр Ніго, репер Джексон Ван, акторка Метте Тоулі, дизайнерка Анна Ісонеймі та актор, режисер і сценарист Джона Хілл. 
По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода