Adjara Group придбала телеканал Setanta Ukraine

Компанія Setanta Sports, що належить Adjara Group, розширює свої права на телетрансляції та стрімінгове мовлення на європейському континенті.

Коментарі 2664

Після кількох місяців переговорів угода між сторонами була успішно укладена, що для Setanta Sports означає більшу аудиторію та більше ліцензійного спортивного контенту для користувачів Європи та Азії.

Setanta Sports також має права на спортивний контент та ліцензії, доступні для OTT-сервісу та з весни 2022 року разом із телеканалами «Сетанта Україна» запропонує клієнтам нову послугу – ОТТ-платформу.

«З огляду на те, що “Сетанта Україна” працює по всій країні з 2019 року та охоплює понад 2 млн користувачів, Setanta Sports сприймає існуючі телеканали як вдалу можливість для досягнення своїх амбітних цілей, які на даному етапі включають як ребрендинг компанії, так і нові пропозиції для користувачів.

Наразі ми працюємо над створенням оновленої структури, а також систематизуємо плани на майбутнє, одне ясно беззастережно: підуть ще більше інвестиції, ми збільшуватимемо наш ліцензійний портфель та запропонуємо більше унікальних послуг українським клієнтам, над розвитком яких ми працюватимемо постійно.

Ми також пропонуватимемо більше контенту українською мовою, включаючи понад 3000 спортивних подій - цим рішенням ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір послуг, що є основним завданням для досягнення наших цілей», - зазначив виконавчий директор Adjara Group/Setanta Sports Гіоргі Пруідзе.

Setanta Sports як проект є унікальним і наймасштабнішим, компанія мовить у 13 країнах з лютого 2021 року та пропонує клієнтам унікальну ОТТ-платформу з абсолютно новим досвідом перегляду спортивних змагань – з будь-якого пристрою та в будь-якому місці. OTT-платформа Setanta Sports була розроблена міжнародною компанією Endeavor Streaming, а користувачі setantasports.com за допомогою функції Multiview мають можливість дивитися трансляції декількох спортивних подій одночасно.

У лютому 2021 року 100% акцій Setanta Sports було придбано грузинською компанією Adjara Group.

Дистриб’ютором Setanta Sports в Україні є медіагрупа Starlight Media.

​За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода